מגה דו
מגה דו ראשי
מגה דו דף הבית

דו חדש

לקבלת דיווחים שוטפים למייל

id = 12495 id_main = 6574 id_rel = 5632
07/12/2021
זמן קריאה: 1 דק'

חברת הלמייד (Helmade) מספקת קסדות בהתאמה אישית. הקונספט מתאים למי שאוהב מקוריות ולא מסתפק בעיצובים ובצבעים הקיימים בשוק. בהלמייד עובדים עם המותגים המוכרים אראי, בל, LS2, X-lite ועוד, ומשתמשים בקסדות שלהם כבד ציור. התהליך פשוט מאוד. באתר הבית של החברה בוחרים איזה סוג קסדה רוצים לעצב - קסדת ספורט, קסדה מלאה פשוטה או קסדת חצי (אין קסדה נפתחת ברשימה), ובוחרים שלל אפקטים, עד 20 צבעים אפשריים. בין האפקטים והצבעים קיים מרקם צבע מחוספס או שני צבעים שמשתלבים זה בזה. כמו כן אפשר לבחור גימור מבריק או מט.

העיצוב של קסדת החצי והקסדה המלאה פשוטים ושמרני למדי, עם עד שלושה צבעים. העיצוב של קסדת הספורט ססגוני יותר ומזכיר קסדת מירוצים, עד חמישה צבעים. תהליך הצביעה איכותי וקפדני, כך לדברי החברה, כדי לוודא אריכות חיים ושמירה על הצבע לאורך זמן. כששה שבועות לאחר ההזמנה תושלם הצביעה והמוצר יגיע אליכם.

המחיר כולל את מחיר הקסדה בהתאם למחירון, ועבודת צביעה. בעבור צביעה של הקסדות הפשוטות תצטרכו לוותר על 270 דולר בקירוב. בעבור קסדת ספורט, שמבוססת על קסדת אראי SK-6, תצטרכו להיפרד מ-900 דולר. בקסדת ספורט, לאחר סיכום המחיר של הקסדה, המשקף והצביעה, המחיר הוא 1,650 דולר, שהם בסביבות 5,300 שקלים.

למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty