מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה ולו
לעמוד קודם

לסטיב פוטס קו חדש של חלקים לאופניים

10/11/2021
זמן קריאה: 1.5 דק'

סטיב פוטס (Steve Potts) הוא יצרן עתיר ניסיון של חלקי אופניים, שנמצא בעסק מאז 1982. עיקר המוניטין שלו הושג בזכות יצירת שילדות טיטניום יוקרתיות בהזמנה אישית, ובהרכבת אופניים מאפס עבור לקוחותיו. לאחרונה הוא הודיע על השקה של קו מוצרים חדש ביצור המוני, בשיתוף עם יצרנים יפנים וטאיוואנים הכוללים את חברת ניטו (Nitto), פאנארייסר (Panaracer), טאנג' (Tange) וסוזו (Suzue).

כרגע הושקו רק שתי אופציות: זנב קשיח בשם Type II-R rigid fork ונאבה בשם אלפינה (Alpina), עם תוכניות להגדיל את קו המוצרים כך שיכלול גם כידונים, צמיגים, אוכפים, גלגלים ועוד. רוב הדגמים מבוססים על חלקים פופולריים שפוטס מייצר בעצמו, והוא מקווה שהעברתם לייצור המוני תאפשר לו להתמקד יותר בבניית שלדות.

 

מימין: סטיב פוטס. צילום: stevepottsbicycles.com, במרכז: זנב קשיח, משמאל: נאבה

הזנב הקשיח מבוסס על אחד הלהיטים של פוטס, אותו הוא מייצר מזה 40 שנה, ויהיה זמין עבור אופני כביש והרים. לאופני הכביש יהיה מרווח גלגל של 700cx50mm , ואופני ההרים יוכלו להתאים גלגלים של 27.5 x 3" או 2.25x29". שני המזלגות יהיו זמינים במחיר של 500 דולר כל אחד, והם יהיו מיוצרים במפעלים של חברת טאנג'.

הנאבה מיוצרת בשיתוף עם סוזו, ותואמת אפשרות פריילוף של שימאנו, XDR או קאמפי וכן שיטות חיבור רבות לציר. הנאבות עולות 180 דולר עבור הקדמית, ו-300 דולר עבור האחורית. ניתן להשיג את החלקים באתר החנות של פוסט.

 

לפרטים נוספים

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty