מגה מוטור
מגה מוטור ראשי
מגה ולו
לעמוד קודם

פתרונות אחסון של Aeroe לרוכבי שטח

15/12/2021
זמן קריאה: 1.5 דק'

חברת אירו (Aeroe) מספקת פתרונות אחסון למי שאוהב נסיעות שטח ארוכות, וצריך מקום בטוח ויציב לשים בו את הציוד. לצורך זה, אירו מציעים שילוב של מתקן הספיידר ראק (Spider rack), והקוויק מאונט פוד 11L (Quick Mount Pod 11L).

הספיידר ראק הוא מתלה מיוחד של אירו שמתחבר לתומכות האוכף, ויוצר קשת מעל הגלגל האחורי. הספיידר ראק מאפשר העמסה של כל סוגי התיקים באמצעות עריסה עם רצועות הידוק, שיושבת בראש הקשת מעל הגלגל האחורי. הגבלת המשקל הכולל על המתקן היא 16 ק"ג. הספיידר ראק עצמו עולה כ-450 ₪. עקרונית זה יכול להספיק, אבל למי שמעוניין בפתרון קצת יותר מקיף, אירו מציעה מוצר נוסף.

הקוויק מאונט פוד הוא תיק אחסון קשיח ועמיד לחלוטין במים, עם נפח אחסון של 11 ליטר. הפוד עצמו שוקל רק 718 גרם, ומיועד לנשיאת כל סוגי המטען, ממצלמות גו פרו ועד הסנדוויץ' שאתם לא רוצים שיימעך בתיק הרגיל. התיק בא עם תושבת קוויק ריליס שמתחברת לספיידר ראק כך שניתן לחבר ולנתק את הפוד לפי הצורך. התושבת מאפשרת לכם גם לשנות את כיוון ההתקנה של הפוד על האופניים – לאורך, לרוחב או אפילו באלכסון. אם אתם צריכים הרבה מקום אחסנה, ניתן לחבר עד שלושה פודים, אחד בראש הספיידר ועוד שניים מהצדדים, מה שייתן לכם 33 ליטר אחסון בסך הכל. באירו מבטיחים שלמרות הקונסטרוקציה המסובכת, הכל יהיה יציב לחלוטין ללא נדנודים מיותרים. הפוד עצמו עשוי מניילון מחוזק והבסיס שלו עשוי מתערובת קשיחה של ניילון וזכוכית, עם רצועות אבטוח לציוד. כל אלה מבטיחים לכם, לדברי החברה, הגנה מירבית לכל חפצי הערך שלכם. הפוד עולה כ-400 ₪ באתר החברה.

 

לאתר החברה       לפרטים נוספים

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty