מגהדג'ט
חדשות
מגהדג'ט לייף סטייל
לעמוד קודם

נהיגה אוטונומית בעגלות ילדים

23/01/2023
זמן קריאה: 1 דק'

בכנס הטכנולוגיה השנתי 2023 בלאס ואגס הוצגו הרבה חידושים, ובין השאר עגלת ילדים אוטונומית. סטארט-אפ ציוד התינוקות הקנדי גלוקסקינד (Gluxkind) הציג עגלה חכמה.

העגלה מכילה הרבה מאותה טכנולוגיה שנראתה במכוניות אוטונומיות וברובוטי משלוח, כולל מערכת כפולת מנוע לנסיעה בעליות וסיוע אוטומטי לבלימה בירידה. בדומה לטסלה עם "טייס אוטומטי", לטכנולוגיה המשולבת של גלוקסקינד יש חיישנים שמזהים אובייקטים מסביב, אבל היא נועדה לשמש "זוג עיניים נוסף ומערכת ידיים נוספת", כך לפי אתר החברה, ולא תחליף מטפלת.

העגלה מסוגלת להסיע בעצמה רק כאשר ילד אינו בפנים. היא משתמשת במצלמות כדי לנטר את הסביבה ולנווט במדרכות. טכנולוגיה לנהיגה עצמית עדיין לא לגמרי מוכחת, ובוודאי לא מוכנה לפריים טיים. למרות שחברות שהטמיעו את הטכנולוגיה במכוניות אומרות שהן מוסיפות אלמנט של בטיחות בשימוש נכון, העברת ילדים לטיפול בינה מלאכותית לא מתאימה לכולם.

העגלה כוללת מערכת סאונד לשירי ילדים ומכונת רעש לבן מובנית להרגעת פעוטות ישנים. יש לה גם מושב בטיחות, כיסא תינוק ומושב לפעוטות.

תמורת 3,300 דולר, הורים יכולים להצטרף לרשימת ההזמנות המוקדמות. משלוחי העגלה צפויים להתחיל באפריל 2023, כך לפי אתר החברה.

לרישום כאן   לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty