מגהדג'ט
חדשות
מגהדג'ט אלפא
לעמוד קודם

סרגל חכם ניאו רולר

09/06/2024
זמן קריאה: 0.5 דק'

בשנים האחרונות קמו לא מעט מיזמים מעניינים ומקוריים שמציגים רעיונות ואוספים כסף דרך אתרים ופלטפורמות לגיוס כספים. אחת הפלטפורמות הפופולריות ביותר בתחום היא אתר קיקסטארטר (Kickstarter). תמיד אפשר למצוא בו משהו יוצא דופן שימשוך את תשומת ליבם של משקיעים פוטנציאליים.

אחד הפרויקטים האלה הוא מיזם ניאו רולר גו (NeoRulerGo), של סרגל אלקטרוני חכם, קטן ושימושי. הסרגל הקומפקטי מודד רווחים ומרחקים בדיוק של מילימטר. יש לו מערכת מדידות רחבה שמסתמכת על עשרות נתונים ויחידות מדידה. בדומה לגדג'טים מודרניים רבים, הסרגל מתחבר לאפליקציה ייעודית למכשירים סלולריים ומעביר נתונים ומדידות הישר לסמארטפון של המשתמש.

הסרגל הוא חלק מחבילה שכוללת גם עיפרון חכם (NeoPencil) שמיוצר מאלומיניום איכותי (סוג 7075) ועובד עם כל מיני סוגי גרפיט. אפשר להחליף את צבע העיפרון ולבחור בין 12 אופציות.

הסרגל החכם זמין לרכישה מהדף הרשמי של המיזם בפלטפורמת קיקסטארטר ועולה 50 דולרים. ניאו רולר הוא אחד הפרויקטים המצליחים בתחומו לגיוס כספים המוני. נכון להיום, הפרויקט אסף תרומות של יותר מ-150 אלף דולרים, הרבה מעבר לרף הראשוני של 2,500 דולרים בלבד.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן