מגהמה - ציי רכב
חדשות
חדשות יוקרה
לעמוד קודם

סובארו אבולטיס

16/03/2023
זמן קריאה: 2 דק'

סמלת משיקה את ספינת הדגל המחודשת סובארו אבולטיס החדשה עם שבעה או שמונה מושבים. הדגם גדול יותר מקודמיו, באורך כללי של כמעט חמישה מטרים ובגובה של 1.8 מטרים. לרכב מנוע BOXER טורבו עם 4 בוכנות, נפח של 2,387 סמ"ק, הספק מרבי של 5,600/260 (כ"ס/סל"ד), מומנט מרבי של 2,000-4,800/38.3 (כ"ס/סל"ד) ותאוצה מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 7.4 שניות.

אבולטיס 2023 מגיע בשתי רמות גימור, Limited במחיר מ-319,000 ש"ח, כולל שמונה מושבים חשמליים בריפודי עור, ו-Luxury מ-349,900 ש"ח, כולל שבעה מושבי קפטן בריפודי עור בעיצוב מעודכן.

במסגרת העיצוב החיצוני של האבולטיס 2023 התחדשו יחידות התאורה הקדמיות, הטמבון והגריל הקדמי, עיצוב חישוקי הגלגלים, התווסף פס עיצובי כסוף מאחור והועמקו הפנסים האחוריים. בנוסף לכך, מושב הנהג מתכוונן 12way במקום 10way ותמיכת הגב התחתון של הנהג השתדרגה ל-4way מ-2way.

בפנים הרכב בוצעה מתיחת פנים ללוח המחוונים, עודכן ממשק חדש למסך המולטימדיה בגודל 11.6 אינץ' הכולל Apple Car Play ו-Android Auto בחיבור Wireless והתווספו Surround view monitor ו-Driver monitor. בנוסף, הריפודים שודרגו וניתן להבחין בתפרים, בצבעים ובטקסטורה החדשים.

מערכות הבטיחות השתדרגו גם הן וכוללות מערכת EYESIGHT מדור רביעי עם בקרת שיוט אדפטיבית, מניעת סטייה מנתיב, מרכוז נתיב הנסיעה, מערכת זחילה בפקקים, התרעה על תחילת תנועה של רכב מוביל, סייען שמירת נתיב בעקיפות מסוכנות, ניהול מצערת לפני התנגשות, בלימת חירום אוטונומית, היגוי חירום אוטונומי וכמובן 7 כריות אוויר, אורות גבוהים אוטומטיים, פנסי חזית עוקבים פניה, זיהוי תנועה חוצה מאחור כולל בלימה אוטונומית, חלוקת מומנט אקטיבית, מראת צד עם הטיה בנסיעה לאחור ברמת גימורLUXURY ועוד.

שי פלדמן מנכ"ל קבוצת סמלת: "האבולטיס מציג את כל היתרונות והעוצמה שיש בסובארו בדגם גדול יותר המאפשר למשפחות גדולות לצאת, לטייל ולהנות וכן מבטיח חוויית נהיגה של רכב 4X4 מתקדם המשלב הנאה ושקט נפשי".

 

סובארו אבולטיס. צילום: יצרן

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן