מגהמה - ציי רכב
חדשות
חדשות קלינטק
לעמוד קודם

Montrose Environmental בכנס בנק אוף אמריקה

10/06/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

Montrose Environmental Group, Inc. חלקה קטעים נבחרים מהמצגת שלה עם חברת M3 בכנס השנתי ה-31 של Bank of America לתחבורה, חברות תעופה ותעשייה שהתקיים בניו-יורק. נשיא ומנכ"ל Montrose, ויג'אי מנתריפרגדה, ומנהל החדשנות הראשי של Montrose, ד"ר סטיב וודארד, הצטרפו למנהל הטכנולוגי הראשי של M3, ד"ר ג'ון בנובץ לפאנל ב"פנל PFAS: קידום טכנולוגיה למחר נקי יותר".

בפנל דנו נציגי Montrose ו-M3 בדרכים שבהן שתי החברות רותמות חדשנות לצורך סילוק רכיבי PFAS ממקורות מים מורכבים באתרי ייצור הכימיקלים של 3M ברמה חסרת תקדים ובהצטלבות עם קיימות, כולל שימוש בטכנולוגיה הקניינית של Montrose להחלפת יונים.

"החברה שלנו מבוססת על חדשנות ומדע, לכן אנחנו מחפשים שותפים שחולקים אותם ערכים", הסביר ד"ר בנובץ מ-M3. "הצלחנו להיכנס במהירות לשותפות עם Montrose, ואנחנו מודים להם על שיתוף הפעולה ועל העזרה בהשגת מטרות הקיימות שלנו, במיוחד יעדי איכות המים."

"אנחנו עובדים עם הרבה חברות מרשימת Fortune 500. ג'ון וצוות הנהגת M3 הם בין המנהיגים הכי ממוקדי קיימות שהיה לנו העונג לעבוד איתם," סיפר ויג'אי מנתריפרגדה. "כשהצוותים מ-Montrose ומ-M3 חשבו איך [לסלק PFAS מהמים], הקיימות הייתה חשובה. תוצר הלוואי [שיתוף הפעולה] של החדשנות והפיתוח הטכנולוגי הוא פתרון שחוסך לנו פסולת רבה, משתמש בהרבה פחות מדיית סינון ובעל טביעת רגל קטנה יותר, שללא ספק בטוחה יותר לעובדים וצורכת פחות אנרגיה."

הפתרון הרגנרטיבי המוגן בפטנט של Montrose כולל חרוזי פלסטיק קטנים בעלי תכונות פיזיות מיוחדות המעניקות להם זיקה גבוהה ל-PFAS ויכולת לנקות מים מרכיבים אלה. במקום להשליך ולהחליף את החרוזים לאחר השימוש, אפשר לשטוף אותם ולהשתמש בהם שוב. Montrose פיתחה גם טכנולוגיה המנקה את הפתרון הרגנרטיבי המשומש באמצעות זיקוק וסופר-טעינה, המאפשרים את המשך השימוש החוזר. ציוות טכנולוגיית הטיפול באמצעות שרף עם הפתרון הרגנרטיבי מספק מערכת טיפול בת-קיימה ל-PFAS, היעילה בהסרת חומרי PFAS מהסביבה.

ד"ר וודאדר ציין שפיתוח המערכות ל-M3 דרך שיתוף הפעולה התפרש גם ברחבי העולם והיא מועילה לקהילות רחוקות, אוסטרליה למשל. "פיתחנו מספר טכנולוגיות שיסירו אותם מהסביבה, ו-M3 מובילה את הדרך", אמר וודארד. "אנחנו הולכים לעזור לתעשיות, לקהילות ולממשלות רבות, אבל החשוב מכול - לבריאות ולרווחת הקהילות."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן