מגה אקסקלוסיב
אומנות ותרבות
ספרים וסופרים
לעמוד קודם

ספר ילדים חדש: חבורת חל"ק ותעלומת הקללה המסתורית

02/04/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

"חבורת חל"ק ותעלומת הקללה המסתורית" מאת שולי שפר פרת, בהוצאת ספרי ניב, הוא ספר ילדים מקסים ומרתק, סיפור על קסם שהוא לגמרי אמיתי. על פיות, מכשפות ומתכונים סודיים וגם על ילדים רגילים, עם "דמיון מפותח מדי" שיש להם אומץ, שיום אחד מגלים שביחד הם יכולים לעשות דברים מדהימים עם אמונה בלב וחברים טובים.

ביום שבו הגיעה אניטה לפתח המערה ביער, היא הייתה בטוחה שהיא מדמיינת. כולם תמיד אמרו לה שהדמיון שלה מפותח מדי היא כבר חשבה להסתלק משם תיכף ומייד אבל אז היא שמעה קול קטן, שקרא לה להיכנס. ואיזה מזל שהיא החליטה להיכנס למערה, אחרת הקללה הייתה ממשיכה עד היום.

מה היא תעלומת הקללה המסתורית ולמה הגיעה? האם תצליח אניטה, יחד עם חבורת חל"ק (חברים להסרת הקללה), להציל את הממלכה לפני שיעלה הירח האדום?

הספר אינו מנוקד ומתאים לילדים בגילאי 7-12.

שולי שפר פורת,רעיה, אמא וסבתא לחבורת נכדים מקסימים, שנולדה עם דמיון מפותח מדי, מתגוררת בהוד השרון, פסיכולוגית חברתית ומקשרת בין בעלי חיים לאנשים.

"חבורת חל"ק ותעלומת הקללה המסתורית" הוא ספרה הראשון של שולי שפר פורת, שנכתב באהבה רבה לכל הילדים והאנשים שהם הם הפיות והקוסמים האמיתיים של העולם הזה.

"חבורת חל"ק ותעלומת הקללה המסתורית" מאת שולי שפר פורת. איורים: רחלי בן זאב. הוצאת ספרי ניב, 88 עמודים. כריכה קשה. מחיר לצרכן 76 שקלים. להשיג באתר ההוצאה או ברכישה ישירה משולי.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
סרטונים
״חבורת חל"ק ותעלומת הקללה המסתורית״ - שולי שפר פורת
כותרת
תוכן