מגה אקסקלוסיב
חדשות
אופנה והלבשה
לעמוד קודם

פרזנטורים חדשים לרשת H&O

16/03/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

השחקנית חן אמסלם (32) והשחקן נדב נייטס (40) נבחרו כפרזנטורים של רשת H&O. הקמפיין הראשון בכיכובם לרגל השקת קולקציית אביב קיץ 2023 - H&O BRAND COLLECTION יעלה במהלך החודש. היקף ההשקעה בקמפיין נאמד בכ-1.5 מיליון שקלים.

הבחירה בפרזנטורים החדשים הינה חלק מאסטרטגיית H&O BRAND COLLECTION הכוללת בין היתר, הרחבת מגוון קטגוריות, כניסה של מותגים בינלאומיים מובילים בתחומי האופנה והספורט, מתן ערך מוסף לצרכנים, העמקת חווית הקנייה, השירות והאיכות ובאמצעות כך פניה למגוון רחב יותר של קהלים.

במסגרת פעילותם יקיימו הפרזנטורים מגוון פעילויות פרסום, באמצעות משרד הפרסום קניבל, החל מקמפיינים טלווזיונים, שלטי חוצות, פעילות בחנויות ועד יצירת תוכן ברשתות החברתיות למגוון מחלקות רשת H&O: אופנת נשים וגברים, הלבשת לילה ופנאי, אופנת ספורט ועולם הבית, תוך דגש על מגוון המותגים הרחב שמציעה הרשת ביניהם: טאג וומן, דקס, לי, רנגלר, נאוטיקה, אקספו, אדידס, נייקי, ריבוק, אנדר ארמור, ועוד.

לדברי יוסי מלכה מנכ"ל רשת H&O: "מדובר במהלך אסטרטגי המגדיר את הערכים ואת המסרים השיווקיים של הרשת ללקוחות הפעילים והפוטנציאליים. השפה מדגישה את העובדה שרשת H&O הינה בית של מותגים ומציעה תחת קורת גג אחת את כל המותגים הנחשקים והמובילים בעולם ובמדינה ביניהם: נייקי, אדידס, אנדר ארמור, ברוקס, און, נאוטיקה, לי, רנגלר, דלתא, פמינה, טריומף, טאג וומן, EXT, אקספו, רד-בק, רגטה ועוד."

חן אמסלם שחקנית ישראלית מוערכת ששיחקה במגוון סדרות, סרטים והצגות ומזוהה כשחקנית "בגובה העיניים" השתפה בסרטים: מכתוב, בתולים, בסדרות זגורי אימפריה, פצועים בראש, הרמון, אתי אלון, בהצגות: שיער, חצוצרה בוואדי, שובם של המכבים ועוד. במהלך השנה האחרונה שיחקה בסרט הקולנוע "בתולים" של הבמאי והתסריטאי מאור זגורי ועתידה לצלם בחודש יוני את זגורי אימפריה. בימים אלו משתתפת בהצגה "לעבור את הקיר".

נדב נייטס שחקן ישראלי. בימים אלו משתתף נדב במחזה המצליח "מלאכים באמריקה" בו הוא מגלם את דמותו של עורך הדין ג'ו, ועליו זכה בפרס השחקן הטוב ביותר. בנוסף, לוהק לדרמת המתח החדשה של קשת 12, שתהיה מבוססת על רב המכר של יניב איצקוביץ', המועמד לפרס ספיר: "אף אחד לא עוזב את פּאלוֹ אלטוֹ".

 

צילום: עמית נעים/מאיר כהן/יובל חן רפי דלויה

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן