מגה אקסקלוסיב
חדשות
בשמים וטיפוח
לעמוד קודם

לוריאל ישראל משיקה סטודיו הדרכה דיגיטלי חדשני

16/03/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

לוריאל ישראל ממשיכה במהפכה הדיגיטלית גם בקרב מעצבי השיער ופותחת בימים אלה סטודיו דיגיטלי חדשני של חטיבת המוצרים המקצועיים, המהווה בית מקצועי, הדרכתי והשראתי למעצבי השיער המובילים בישראל, שעובדים עם מותגי השיער היוקרתיים: לוריאל פרופסיונל וקרסטס. הסטודיו החדש מותאם לקיום הדרכות פיזיות ודיגיטליות, במטרה לשימור על מקצועיותם של מעצבי השיער.

הסטודיו החדש, הממוקם במשרדי לוריאל בנתניה, בנוי עפ"י סטנדרטים אקולוגיים תוך התחשבות בצמצום פסולת, ניצול אנרגטי מקסימלי ומיחזור והוא בעל יכולות דיגיטליות מתקדמות, כולל חלל ייעודי לצילום והקלטה של תוכן וחלל ייעודי להדרכות פרונטליות או היברידיות.

לדברי אילן נפתלי, מנהל חטיבת המוצרים המקצועיים: "פתיחת הסטודיו המתקדם מהווה עוד צעד בחיזוק הקשר של לוריאל עם מעצבי השיער המובילים בישראל. כחלק מערכי המותגים לוריאל פרופסיונל וקרסטס. אנחנו מחויבים למקצועיות, נאמנות לבריאות שיערן של הצרכניות והקפדה מתמדת על עדכניות ומעורבות בטכנולוגיות החדשות בתחום השיער המקצועי. הסטודיו החדש של חטיבת המוצרים המקצועיים יאפשר לנו להעביר את הערכים הללו למעצבי השיער בישראל, על מנת לציידם במידע חשוב, ומהם - ללקוחותיהם".

 

צילום: ניר סלקמן

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
1.
04/09/2023
לוריאל
אשמח לדעת איך משיגים אותכם בטלפון ? להדרכות ורכישה
כותרת
תוכן