מגה אקסקלוסיב
חדשות
בשמים וטיפוח
לעמוד קודם

לוריאל רכשה את מותג היופי האוסטרלי היוקרתי AĒSOP

18/09/2023
זמן קריאה: 1 דק'

חברת לוריאל הודיעה כי השלימה את רכישת מותג היופי האוסטרלי היוקרתי Aēsop (איסופ). העסקה נאמדת בשווי של 2.53 מיליארד דולר, והיא הוכרזה לראשונה באפריל השנה.

Aēsop ידועה בעולם בזכות מוצרי טיפוח העור, השיער והגוף היוקרתיים שלה. לאיסופ כ-400 נקודות מכירה ברחבי העולם - בארה"ב, אירופה, אוסטרליה, ניו זילנד ואסיה.

המותג רשם מכירות של 537 מיליון דולר בשנת 2023 והוא צפוי להיות משווק גם בעתיד, גם בישראל.

"אני מאוד נרגש לקבל את פניה של איסופ למשפחת לוריאל", אמר ניקולס הירונימוס, מנכ"ל קבוצת לוריאל העולמית. "המותג Aēsop עם השילוב הייחודי שלו של אורבניות, נהנתנות ויוקרה בלתי מעורערת, מתחבר לכל המגמות העכשוויות. אנו מצפים לבנות על ה DNA והערכים הייחודיים של המותג, ולמנף את פוטנציאל הצמיחה האדיר שלו בסין ומחוצה לה".

לדברי מייקל אוקיף, מנכ"ל Aēsop: "לוריאל היא 'השותף הטוב ביותר' לקחת את המותג לשלב הבא". הוא מאמין שהתמיכה והמומחיות של לוריאל תסייע למותג לצמוח, לחדש ולהגיע ליותר אנשים ברחבי העולם.

"אנו שמחים על הצטרפותה של איסופ לחטיבת היוקרה של לוריאל", אמר סיריל צ'פוי, נשיא החטיבה. "יש לנו ביטחון רב שעם הזמן, איסופ תצטרף למועדון 'מותגי המיליארדרים' של לוריאל ותמלא תפקיד משמעותי בצמיחה העתידית של חטיבת היוקרה".

 

צילום: יח"צ

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן