מגה אקסקלוסיב
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

סמסונייט משיקה קולקציית תיקי-מחשב ייעודיים לסטודנטים

18/09/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

לרגל פתיחת שנת הלימודים האקדמאית החדשה, שתחל ב-15 באוקטובר, מותג התיקים והמזוודות הבינלאומי סמסונייט, משיק מגוון רחב של תיקים ייעודיים לסטודנטים: תיקי-גב, תיקי-צד, תיקי-גב על גלגלים-מחשב מתאימים ללימודיים אקדמאיים בחלוקות הפנימיות, מרופדים ומותאמים לנשיאת מחשב.

תיקי-הגב של המותג משווקים תחת המוטו "ידיים חופשיות" Hands Free Mobility כשבתיקים הללו תאים המתאימים לחומר לימודי, לארגונית בקדמת כל תיק ותא לבקבוק.

לתיקים מערך ארגנו-מטרי לנוחות מקסימלית בעת נשיאה - לתיקי-הגב מערך מדופן וכתפיות מרופדות עם שרוול אויר במרכז (למניעת הזעה) כך גם ידיות הנשיאה - מרופדות ונוחות לאחיזה.

בנוסף, מרבית התיקים עם מאפיינים בטיחותיים נגד גניבות או עם טכנולוגיית RFID לחסימת פריצת נתונים, ועם כניסת USB לחיבור ל- POWER BANK (שאינו כלול בתיק).

במסגרת השמירה על כדור הארץ והבר קיימא, מהערכים החשובים ביותר על-פיהם נוהג המותג, בקולקציות אלו מגוון תיקים העשויים מחומרים ממוחזרים - סגסוגת PET ממוצרים חד-פעמיים כגון בקבוקי שתייה וכוסות יוגורט.

קולקציות התיקים לסטודנטים כוללות מגוון של תיקי נשים/גברים/יוניסקס, במגוון רחב של סגנונות, צבעים ודגמים עם שנתיים אחריות בינלאומית מטעם היצרן.

מחירים לדוגמה:

  • תיקי-צד-מחשב סטודנטים/יוניסקס - טווחי מחירים - 315 שקלים - 990 שקלים.
  • תיקי-גב מחשב סטודנטים/יוניסקס - טווחי מחירים - 410 שקלים - 1035 שקלים.
  • תיקי-גב/גלגלים - טווחי מחירים - 795 שקלים - 940 שקלים.

ניתן להשיג: ברשת חנויות סמסונייט, אלטר מזוודות ותיקים, קרביץ וחנויות נבחרות.

 

צילום: צילום יחצ סמסונייט

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן