מגה אקסקלוסיב
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

שקיות חימום טבעיות

24/01/2023
זמן קריאה: 1 דק'

מותג שקיות החימום היפני Only Hot, המשווק על ידי חברת טי אנד איי, מציג ארבעה סוגים של מארזי שקיות חימום חד-פעמיות חדשניות, נעימות ומפנקות, העשויות מ-100% חומרים טבעיים. שקיות החימום מתאימות בגודלן ובצורתן לשימוש בארבעה אזורים: פלג גוף עליון, כפות ידיים, כפות רגליים ואפילו שקיות המותאמות במיוחד לאצבעות הרגליים. לשימוש בבית, בחוץ ואפילו בעת פעילות ספורטיבית.

החומרים הטבעיים כוללים פחמן פעיל, שתפקידו לספוג חמצן מהאוויר ובכך להגביר את ריכוזו; מילוי ברזל, התורם לתהליך החימום, שמירת החום ומהירות החימום של השקיות; מים ומלח, הנמצאים במילוי השקית והמעצימים את תהליך החמצון; וחומרים סופגי מים ורטיבות המוטמעים בשקיות כדי לוודא שאבק וחלקי מתכת לא יידבקו אליהן.

השקיות מספקות מקור חום זמין ונעים וניתנות לנשיאה ולשימוש בכל רגע. לצורך השימוש יש לפתוח את החבילה, להוציא את השקיות, ואלו יהיו מוכנות לשימוש תוך דקות ספורות. השקיות מתאימות לשימוש בחוץ, בעת טיול, הליכה או פיקניק בטבע, כפינוק בעת שהייה בבית, בחוץ או בעת פעילות ספורטיבית.

זמן החימום משתנה בהתאם לסוג השקית, 8 עד 14 שעות. השימוש בשקיות מתאים למבוגרים ולילדים כאחד. אסור להניח על עור חשוף. כל השקיות מלבד שקית הגוף מגיעות במארז זוגי. טווח מחירים: 19-10 שקלים למארז.

 

שקיות חימום. צילום: יח"צ חו"ל

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
למידע
כותרת
תוכן
close
Shopping Cart
Your cart is empty