מגה בנג
חדשות
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

אוזניות מטווח ווקרס

12/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת הכלים והאביזרים הטקטיים ווקרס (Walker’s) ידועה כאחת המובילות בתחום הגנת השמיעה ופתרונות לשדרוג קולי בסביבה מבצעית. ווקרס מציעה מגוון כלים ואביזרים לציד, למטווחי ירי ולשימוש מסחרי כבר יותר מ-30 שנים. לאחרונה השיקה את סדרת האוזניות ריקון (Recon). בסדרה שני זוגות של אוזניות אלקטרוניות שיוצרו לפי תקן עמידות במים ובוץ IPX4 וכוללות מערכת חיבור אלחוטי לפי בלוטות'.

האוזניות החדשות מרכיבות סדרה חדשה של כלים טקטיים אלקטרוניים של ווקרס להגנה על השמיעה בסביבה טקטית. הטכנולוגיה של קומפרסיית הצלילים (Sound Activated Compression) שומרת על השמיעה של המשתמש בכל סביבה, מאולם מטווחים ועד תחרויות ירי מקצועיות. טכנולוגיית הגברת קול דיגיטלית שמאפשרת לסנן רעשים ובתוך כך לשמוע את הסביבה בשטח, היא חלק מהותי מהאוזניות.

החיבור האלחוטי של האוזניות מאפשר לחבר אותן לאפליקציה מיוחדת של ווקרס לכלים סלולריים. האפליקציה זמינה למכשירי אפל ולסמארטפונים שעובדים על מערכת ההפעלה אנדרואיד. האוזניות כוללות מעגל אודיו דיגיטלי מתקדם, רמקולים ומיקרופון מובנה בשביל שיתאפשר לתקשר עם משתתפים אחרים במטווח.

האוזניות מסתנכרנות עם מכשיר קשר שגם הוא חלק מסדרת האביזרים החדשה של ווקרס. מכשיר הקשר מתחבר לאוזניות דרך חיבור אלחוטי ומספק עשרות ערוצי רדיו לתקשורת בין-אישית. הוא מספק תקשורת איכותית במרחק של עד שישה קילומטרים.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן