מגה בשטח
חדשות
חדשות מכוניות
לעמוד קודם

ג'יפ רנגלר החדש

06/06/2024
זמן קריאה: 4 דק'

סמלת, יבואנית רכבי השטח, משיקה את Jeep® Wrangler החדש, המבוסס על המורשת של המותג. לדברי שי פלדמן, מנכ"ל סמלת, "Jeep® Wrangler החדש מגלם את הרוח והנשמה של מותג Jeep. הדגם החדש מעלה את הרף ומציב לנהגים רמות חדשות של יכולות שטח לצד טכנולוגיה עדכנית, נוחות גבוהה יותר ובטיחות משופרת. Wrangler החדש לוקח את הטוב ביותר והופך אותו לטוב יותר, בעיקר בזכות יכולות ה-4x4 שלו, לחוויית נהיגה שאין שנייה לה."

הדגם החדש מביא את יכולות ה-Jeep® Wrangler לגבהים חדשים. בתא הנוסעים נוחות גבוהה יותר ובטיחות משופרת עם מושבים קדמיים חשמליים מתכווננים, מערכת מולטימדיה מסוג Uconnect 5 הכוללת מסך מגע בגודל "12.3 וכריות אוויר מסוג וילונות צד המגנות על הנוסעים בשורה הראשונה והשנייה והמוצעות כסטנדרט.

ג'יפ רנגלר 2024 משווק בישראל בגרסאות Sport ו-Rubicon, אשר בחזיתן מותקן מנוע טורבו-בנזין בנפח 2.0 ליטרים בעל ארבעה צילינדרים הכולל מערכת עצור וסע (ESS). המנוע מפיק 270 כוחות סוס ו-40.8 קג"מ ומשודך לתיבת הילוכים אוטומטית פלנטרית בעלת שמונה יחסי העברה.

ל-Jeep® החדש יכולת 4x4 המאפשרת להגיע לכל מקום בזכות היכולת לחצות מעברי מים בעומק של 76 ס"מ, עם זווית גישה של 43.9 מעלות, זווית בטן של 22.6 מעלות, זווית נטישה של 37.0 מעלות ומרווח גחון של 27.4 ס"מ.

תג Trail Rated מלמד על מפרט חסר תחרות, הכולל בין השאר סרנים מחוזקים מלפנים ומאחור מסוג דנה, תיבת העברה הכוללת הילוך כוח, בקרת אחיזה, שני ווי משיכה בחזית ווו משיכה אחד מאחור, ארבעה בלמי דיסק, ארבעה לוחות מיגון וצמיגים בגודל מינימלי של "32.

Wrangler החדש ממשיך להציב סטנדרטים חדשים באמצעות סרן אחורי צף מסוג דנה 44 שמותקן בגרסת Rubicon. בעלים של Wrangler תמיד מגדילים את הצמיגים ומתקינים סרנים אחוריים משופרים כדי להתמודד עם צמיגים גדולים יותר. כעת מוצעים סרנים משופרים הישר מהמפעל. מדובר למעשה בסרן האחורי הצף הראשון של Wrangler Rubicon, שבו מסב הגלגל הוא חלק נפרד מהצירייה. המבנה הזה מפחית את העומסים המופעלים על הצירייה.

 

 

ל-Wrangler Rubicon שלל מערכות ייחודיות לשטח, בהן הסרן האחורי הצף מסוג דנה 44, תיבת העברה עם יחס נמוך של 4:1, ניתוק אלקטרוני למוט הפיתול הקדמי, נעילת דיפרנציאל Tru-Lok בסרן הקדמי ובסרן האחורי וחישוקי אלומיניום בקוטר "17 העטופים בצמיגי שטח של בגודל "33.

בזכות שימוש בשלדת סולם ובמערכת מתלים מהונדסת היטב הכוללת חמישה חיבורים, ל-Wrangler החדש יכולות שטח ללא תחרות, התנהגות כביש משופרת ובטיחות גבוהה יותר. כדי להגן על המכלולים החשובים בזמן נסיעה בשטח - בהם מכל הדלק, תיבת ההעברה ותיבת ההילוכים האוטומטית - ל-Wrangler ארבעה לוחות מיגון. בדגמי Rubicon מסילות צד ייעודיות המגנות מפני סלעים.

השימוש באלומיניום קל משקל בעל חוזק גבוה בדלתות, בצירי הדלתות, במכסה המנוע, בקשתות הגלגלים, במסגרת השמשה הקדמית ובדלת תא המטען, מסייע בהפחתת המשקל ובשיפור תצרוכת הדלק.

ה-Wrangler ממשיך להשתמש במערך המתלים המוכח של חמישה חיבורים. למתלים הקדמי והאחורי שתי זרועות עליונות ושתיים תחתונות, עשויות מפלדה בעלת חוזק גבוה ומוט מייצב לטובת ריסון זוויות הגלגול.

בולמי הזעזועים מכוילים לטובת איזון אופטימלי בין התנהגות כביש ליכולת שטח, ומספקים נוחות נסיעה אידיאלית לצד ריסון בזוויות הגלגול ויכולות דינמיות.

ל-Jeep® Wrangler החדש יותר מ-85 מערכות בטיחות אקטיביות ופסיביות: כריות אוויר מסוג וילונות צד בשורת המושבים הראשונה והשנייה, כריות אוויר קדמיות לנהג ולנוסע וכריות אוויר זוג המושבים הקדמיים; בשורת המושבים השנייה חגורות בטיחות בעלות קדם-מותחן לצד שיפורים מבניים לטובת הגנה משופרת במקרה של פגיעות צד; התרעה מפני התנגשות חזיתית, בקרת שיוט אדפטיבית, התרעה על רכבים בשטח מת, על רכב חוצה ועל עצמים בעת נסיעה לאחור; מצלמה לנסיעה לאחור הכוללת קווי הנחיה דינמיים, בקרת אחיזה ובקרת יציבות (ESC).

שפת העיצוב כוללת סממנים מסורתיים המזוהים עם המותג. לשבכה הקדמית עם שבעת הפתחים מראה עדכני. היא צבועה בצבע הרכב ובעלת חריצים מושחרים המובלטים באמצעות קווי מתאר בצבע אפור מטלי. העיצוב המחודש שלה משפר את יכולת הקירור של המנוע.

ל-Wrangler החדש אפשרויות רבות לטובת נסיעה באוויר הפתוח המלווה בתחושת חופש, בהן גג קשיח יוקרתי חדש סטנדרטי וגג שמש פנורמי ענק הנפתח בלחיצת כפתור. אפשר לבצע התאמות בין הדלתות לגג כדי להתאים באופן אישי חוויית השטח. לרכב אנטנה חדשה המשולבת בשמשה הקדמית ומחליפה את אנטנת התורן הקודמת.

תא הנוסעים המעודכן של Wrangler החדש עמוס בטכנולוגיות חדשות לצד השימושיות המוכרת של Jeep®. לקונסולה המרכזית עיצוב נקי המשתלב עם עיצוב הדשבורד. לחומרי הפנים דיפונים חדשים ורכים למגע, עשויים מבד או מפוליאוריתן.

מסך מגע חדש לחלוטין בגודל "12.3 מספק את התצוגה המתקדמת והגדולה ביותר שהוצעה אי פעם ב-Wrangler. הוא כולל את מערכת Uconnect 5 עטורת הפרסים ומותקן במקום בולט ונגיש לצד לפתחי מיזוג עגולים ששומרים על עיצובם הייחודי. למערכת Uconnect 5 פעולה מהירה פי חמישה מהדור הקודם. במערכת זו יותר שירותים ואפליקציות. חמישה פרופילי משתמש, Apple CarPlay אלחוטי, מסך בית ניתן להתאמה אישית מלאה וקישוריות אלחוטית לשני טלפונים התומכים ב-Bluetooth.

לנוסעים בשורה הראשונה מיזוג שקעי USB Type C המאפשרים למכשירים להיטען בקצב של עד פי ארבעה מהר יותר מבעבר. ל-Wrangler עד שבעה שקעי USB Type A ו-Type C לנוסעים, מספר שקעי טעינה סטנדרטיים של 12 וולט ושקע 115 וולט AC זמין לטובת הפעלת ציוד חשמלי ביתי.

ברכישת הרכב תינתן אחריות מורחבת על הגיר והמנוע ל-5 שנים.

מחירון
New Wrangler לוי יצחק קבוצת רישוי אגרת רישוי מחיר מחירון
4D 2.0T SPORT S 870592 7 5,203 ₪ 379,900 ₪
2D 2.0T RUBICON S4 870596 399,900 ₪
4D 2.0T RUBICON S4 870594 449,900 ₪
4D 2.0T RUBICON PT S4 870594 469,900 ₪

 

Jeep® Wrangler. צילום: Jeep®

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן