מגה בשטח
חדשות
חדשות מכוניות
לעמוד קודם

רכב שטח חשמלי חדש של אופל

05/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת הרכבים הגרמנית אופל (Opel) הכריזה על השקת רכב שטח חשמלי בשנת 2024. שם הדגם - פרונטרה (Frontera) - כבר היה בשימוש פעם. הג'יפ החדש יושק מאוחר יותר השנה, ובאופל מתארים אותו "רכב מהנה עם תכונות פונקציונליות חכמות." הרכב יציג כיוון חדש בעיצוב החיצוני של רכבי אופל, ויהיה הדגם הראשון מבית היצרן הגרמני שיתהדר בסמל ה"בליץ" המחודש. הפרונטרה החדש יהיה זמין אך ורק ככלי רכב חשמלי.

מנכ"ל אופל, פלוריאן הטל (Florian Huttl), אמר: "השם פרונטרה מתאים היטב לדגם החדש. הוא מייצג אופי בטוח ומתמקם בדיוק באמצע של סקאלת הדגמים שלנו בשוק הבינלאומי."

באופל פרונטרה החדש מקום רב ויש לו רמה גבוהה של ורסטיליות. הדגם ידבר אל לקוחות ומשתמשים שמנהלים אורך חיים פעיל וגם אל משפחות. כלי הרכב החדש ימשיך את המסורת רבת השנים של אופל ויספק אופציית תחבורה איכותית במחיר נגיש.

עם כניסת דגם פרונטרה החשמלי לסדרת הדגמים של אופל, החברה תעשה צעד נוסף לעבר המטרה המרכזית שלה. אופל מתכננת לעבור לייצור ופיתוח של רכבים חשמליים בלבד. בקרוב מאוד היא תציע אופציה אחת חשמלית לפחות בכל אחת מסדרות הדגמים שלה. כבר היום אפשר לראות ולרכוש גרסאות חשמליות של דגמים עירוניים פופולריים כגון קורסה (Corsa) ואסטרה (Astra), טרקטורון רוקס אלקטריק (Rocks Electric) ורכבים משפחתיים ומסחריים כגון זפירה או ויבארו (Zafira, Vivaro). אופל תשחרר תמונות רשמיות ראשונות ופרטים טכניים נוספים בנוגע לדגם פרונטרה החדש בשבועות הקרובים.

דגם פרונטרה המקורי היה אחד מרכבי השטח הפופולריים באירופה בשנות התשעים. הדגם של אופל, שנמכר בעיקר ברחבי אירופה, היה מבוסס ברובו על רכב השטח היפני איסוזו MU (Isuzu MU). הדגם הוצע עם מנועי דיזל ובנזין ומתלה עם תיבות הילוכים ידניות ואוטומטיות. אופל פרונטרה היה פרי תכנון וייצור משותף של GM, הונדה ואיסוזו, ונמכר בכמה שמות בחלקים שונים של העולם.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן