מגה בשטח
מדורים
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

קורקינט זברה 09 לשטח

28/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

קורקינטים חשמליים צוברים פופולריות בשנים האחרונות, בעיקר בקרב אוכלוסייה צעירה ואורבנית. הם נהפכו לכלי תחבורה זמין ונגיש בערים גדולות. כלי רכיבה חשמליים פופולריים בעיקר באירופה ואסיה. גורמים רשמיים וגופי תחבורה מקדמים את מעבר התושבים לקורקינטים ולכלי רכיבה חשמליים ותומכים בו.

ככל שהביקוש לקורקינטים חשמליים גובר, כך גם הטכנולוגיות שהחברות והיצרנים משלבים מתקדמות. קחו למשל את הקורקינט החדש של מיזם זברה 09 (Zebra 09). מדובר בפיתוח מקורי על ארבעה גלגלים שמציע לרוכב שני דברים שבדרך כלל לא רואים בקורקינטים: יכולת רכיבה בשטח וקיבולת מוגברת להעברת מטענים כבדים.

הקורקינט מיוצר על ידי המיזם הסיני זברה (Zebra) שבסיסו בעיר שנג'ן ((Shenzhen, אחד המרכזים התעשייתיים של המדינה. החברה פתחה מיזם לגיוס כספים המוני, שנכון לרגע משך כמעט 40 אלף דולרים. האבזור הטכני המובטח של הקורקינט מרשים למדי, אז נראה שלעשרות התומכים שתרמו לזברה יש למה לצפות.

לקורקינט שני מנועים חשמליים שמפעילים את הגלגלים האחוריים ומספקים אלפיים ואט ביחד. הספק כזה משמעו שהקורקינט הרבה יותר חזק בפן הטכני מרוב האופניים החשמליים ומתעלה על הרוב המוחלט של הקורקינטים. לזברה 09 גלגלי תשעה אינצ'ים ושלדת ברזל שמעלה את המשקל הכללי שלו ל-45 קילוגרמים. היצרן בחר ליצור קורקינט מסיבי למדי, ויש לכך סיבה. גם כאן יש שיקול טכני. הקורקינט מותאם לגרורים במשקל של עד 250 ק"מ. דמיינו שתוכלו לסחוב אופנוע מאחורי הקורקינט.

הקורקינט ניזון מחבילת סוללות בנפח 960 ואט לשעה, שמבטיחה עד 45 קילומטרים של רכיבה בטעינה אחת. שש שעות יספיקו לטעינה מלאה ממקור חשמל סטנדרטי. הקורקינט העוצמתי יוצר בסטנדרטים של התנגדות לתנאי מזג אוויר, בוץ, רטיבות ועוד. כמובן שיש לו גם תאורה עוצמתית, עם פנסי לד שמספקים אלף לומן.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן