מגה בשטח
מדורים
צמיגים וגלגלים

צמיגים וגלגלים

 
05/09/2021
זמן קריאה: 1 דק'

חברת הצמיגים מיקי תומפסון היא מהמובילות בעולם לרכבי שטח. לפניכם סקירה של צמיגי השטח שלה.

Baja ATZ P3 בסגנון שטח מלא. מיקי תומפסון מתייחסת למודל הזה כמו לרכב היברידי, והדבר משקף את ההבדל בין שטח-שטח מלא לשטח-בוץ. המשמעות היא שאפשר לנסוע איתו ברחוב, ובכל זאת לצפות לביצועים מעולים בשטח בזכות אבני ההליכה הגדולות והמעוותות, הקצוות הנושכים הקשים והספסלים בצדדים. יש לו חריצים לניקוי עצמי הדוחים פסולת, והקירות הצדדיים בנויים משלושה רבדים, לעמידות מצוינת.

Baja MTZ P3 אם אתה מחפש יותר הארדקור מ-ATZ, זה צמיג השטח של מיקי תומפסון לשטח-בוץ אמיתי. תרכובת מחוזקת ייחודית מעניקה חיי שטח מצוינים לצמיגים, ביצועים מעולים במזג אוויר רטוב והתנגדות לחתכים ולשבבים.

Baja Boss הוא צמיג בוץ עם 50% צדדיות גדולה יותר מזו של MTZ P3. אבל הטריק האמיתי של הצמיג הוא עיצוב הבלוקים הא-סימטרי שלו, שעבר התאמה להתמודדות טובה ולהפחתת רעשים על המדרכה, תוך שהוא מספק מתיחה יוצאת דופן ותחושת שטח מחוץ לכביש.

Deegan 38 נולד מתוך שותפות עם מוטוקרוס בסגנון חופשי ומרוצי שטח בריאן דייגן. עם הדגם הזה לא תיהפך מייד לנהג מרוצים בשטח, אך הוא ייתן לרכב ביצועי שטח משופרים. הוא גם נראה מצוין, עם פאות צד חדות בצורת V. לצמיג זה חללים פנימיים קטנים להפעלה שקטה ולמגע משופר. החללים החיצוניים הרחבים מנקים את עצמם ומבטיחים שהצמיג יספק ביצועים מחוץ לכביש ברמה עולמית.

Baja Claw TTC הוא צמיג הבוץ הקיצוני ביותר של מיקי תומפסון. די בהסתכלות על סידורי הבלוק האגרסיביים בצורת V כדי להבין שהם יתנו ביצועים מעולים גם בשלג, ובכלל כמעט על כל משטח.

לפרטים נוספים

https://www.off-road.com/blog/best-mickey-thompson-tires-for-off-road

כותרת
תוכן