מגה דו
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

הונדה הוא מותג האופנועים הפופולרי בעולם

02/04/2024
זמן קריאה: 1 דק'

אתר סטטיסטיקה לענף האופנועים בכל העולם הציג נתונים חדשים, שלפיהם מותג האופנועים וכלי הרכיבה היפני הונדה (Honda), נשאר במקום הראשון מבחינת פופולריות בקרב רוכבים בכל העולם. האתר אסף מידע מ-92 מדינות לגבי נתוני המכירות של אופנועים וקטנועים. לפי דיווחים מהאתר, חברת הונדה תופסת את המקום הראשון לאחר שמכרה 18.4 מיליון אופנועים ברחבי העולם בשנה שעברה. הנתון מלמד על עלייה של 4.3% לעומת הנתונים שפורסמו בשנת 2022. כמעט שליש מכל האופנועים החדשים שנרכשו ונרשמו בשנה האחרונה, הם מתוצרת הונדה. אופנועים וקטנועים של החברה זוכים לפופולריות בעיקר באירופה ובאסיה.

במקום השני ברשימה ניצב מותג האופנועים ההודיים הזולים הירו (Hero). אופנועים וקטנועים שלו קלי משקל ובעלי יחס טוב מאוד של מחיר ואיכות. המחיר הנגיש הפך את התוצרת של הירו לפופולרי מאוד בהודו ובאסיה באופן כללי. יותר מחמישה מיליון אופנועים של הירו נמכרים מדי שנה רק בהודו.

במקום השלישי נמצא חברה מובילה נוספת מיפן, ימאהה (Yamaha). בדומה להונדה, ימאהה מציעה מגוון רחב של אופנועים וקטנועים שיתאימו לדרישה ולרצון של כל רוכב. לפי דיווח רשמי, ימאהה מכרה 4.6 מיליון אופנועים ברחבי העולם.

מותגים דו-גלגליים נוספים שהצליחו למכור יותר ממיליון יחידות בשנת 2023 הם בג'אג' (Bajaj) ההודית ו-TVS עם נתונים דומים (3.6 ו-3.4 מיליון אופנועים); חברת האופנועים החשמליים הסינית יאדיה (Yadea) שסיפקה 2.5 מיליון אופנועים, בעיקר בגרסאות חשמליות; וסוזוקי (Suzuki) שנכנסה למקום השביעי ברשימה עם 1.9 מיליון אופנועים וכלי רכיבה דו-גלגליים.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן