מגה הסעות
חדשות
חדשות חשמליות
לעמוד קודם

מיניבוס גרי לנסיעה מעודנת

17/05/2023
זמן קריאה: 1 דק'

למיניבוס הקומפקטי מתוצרת גרי (GREE), שאורכו שישה מטרים ורדיוס סיבוב קטן, גמישות המאפשרת מעבר חלק בשעות העומס, ולפיכך הוא מתאים לתפעול בשטח עירוני וכפרי. בהשראת דמויות האנימציה מיניונים, המיניבוס קיבל "עיניים" גדולות. המראה המקסים חביב על כל הגילים.

מרכב אינטגרלי בעל עיצוב משודרג ומשקל נמוך משפרים את חוזק המרכב, תוך כדי הפחתת משקל, השגת בטיחות מרבית והפחתה ניכרת בצריכת האנרגיה. הגמישות והביצועים גבוהים. בתא הנהג הנדסת אנוש שמחושבת בכל פרט, והוא מצויד בלוח מכשירים ומחוונים בעיצוב מודרני, המאפשר נהיגה קלה ותפעול נוח.

למיניבוס סוללות ליתיום-ברזל-פוספט (LFP) שאינן מכילות ניקל או קובלט. הן נחשבות לסוללות הליתיום הבטוחות ביותר לשימוש, וגם במקרה של פריצה תרמית, התוצאה האלימה מופחתת. הסוללות מאפשרות יותר מחזורי טעינה לפני ירידה ממשית בקיבולת, הן רגישות פחות לטעינה מרבית או פריקה מרבית, ויכולות לעמוד בזרמים גבוהים יחסית לקיבולת.

לגבי בטיחות וטכנולוגיה מתקדמת, למיניבוס מערכת ניטור חיצוני ופנימי, התרעה על סטייה מהנתיב, התרעה על התנגשות ובלימה אוטונומית ומערכות בטיחות נוספות המאפשרות ניטור מקיף של אזור הנוסעים ובקרה של נתונים באמצעות הטכנולוגיות.

למיניבוס יכולת תמרון מצוינת וביצועים יוצאי דופן. הודות לממדיו הקומפקטיים, הוא לא זקוק למקומות חניה גדולים. הוא מתנייד היטב ברחובות צרים. מיועד למתן שירותי הסעות למרחקים קצרים ועומד במשימותיו באופן אידיאלי.

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן