מגה הסעות
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

סקניה: הזמנה גדולה לאוטובוסים היברידיים

30/01/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חטיבת האוטובוסים של סקניה קיבלה לאחרונה הזמנה גדולה לאוטובוסים היברידיים ממפעילת התחבורה הציבורית של האיים הקנריים, Transportes Interurbanos de Tenerife - TITSA. ההזמנה כוללת 231 אוטובוסים, מתוכם 173 אוטובוסים היברידיים-חשמליים. המשמעות היא שלמפעילת התחבורה הציבורית יהיה אחד הציים ההיברידיים הגדולים מבין כל מפעילי התחבורה הציבורית הספרדית או הפורטוגזית. חברת קסטרוסואה הספרדית תהיה אחראית לבניית המרכב העילי של כל השלדות האלו מבית סקניה.

TITSA, המפעילה את שירות האוטובוסים הציבורי היחיד באי טנריף, כבר הייתה לקוחה מרכזית של סקניה כאשר יותר מ-60 אחוזים מצי האוטובוסים שלה (600 יחידות) הגיעו מהמותג השוודי. עם העסקה האחרונה של 173 היחידות ההיברידיות, יהיו לחברה 291 רכבי סקניה היברידיים (כוללים מנועי דיזל).

מפעילת התחבורה הציבורית TITSA מסיעה יותר מ-60 מיליון נוסעים בשנה, במרחקי נסועה כוללים של יותר מ-35 מיליון קילומטרים עם 180 קווי אוטובוסים באי. האוטובוסים החדשים מגובים באחריות של סקניה לארבע שנים, ואילו מצברי הרכב ההיברידיים מקבלים אחריות יצרן של שבע שנים. הרכבים יימסרו בשנתיים הקרובות: 135 יחידות ב-2024 והשאר, 96 יחידות, בשנת 2025.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן