מגה הסעות
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

EvoBus נהפכת למרצדס

07/09/2023
זמן קריאה: 1.5 דק'

חטיבת האוטובוסים של מרצדס הכריזה לאחרונה על שינוי שייעשה במספר חברות לאומיות אירופיות המסונפות למרצדס. במסגרת השינוי, מותג EvoBus ייעלם, ושמו ייהפך להיות מרצדס, כשאר מרבית האוטובוסים המיוצרים בחברה. מרכזי השירות של EvoBus, שנודעו בעבר בשם BusWorld Home, יוסבו אף הם למרכזי השירות של מרצדס. במרצדס סבורים שהצעד הנוכחי יאפשר לחברת EvoBus (לשעבר) ליהנות מהמודעות של המותג, ובו בזמן להדגיש את השתייכותה לקבוצת מרצדס.

זמן קצר לפני השינוי חגגה דיימלר אוטובוסים את eCitaro ה-1,000 שיצא מתוך פסי הייצור, המלווה בהזמנה גדולה של 95 יחידות שהגיעה מהעיר האג.

טיל אוברוורדר, מנכ"ל חטיבת האוטובוסים של מרצדס מסר, כי עם EvoB החברה הצליחה מאוד כבר כמעט שלושה עשורים. כעת מרצדס מצפה לפרק חדש שבו תוביל את השינוי של התעשייה לניידות נטולת פליטות ותנצח בתחרות על הלקוחות. לדבריו, השם החדש יעזור למרצדס להשיג זאת, מכיוון שפעילות תחת מותג מרצדס תחסוך לחברה את הצורך להסביר ללקוחות על מהות החברה וכלי הרכב.

מעט היסטוריה: לפני 28 שנים, לאחר המיזוג של מרצדס OMNIbusse עם מותג Kässbohrer Setra, יצרני האוטובוסים האלו התמזגו תחת מותג הגג EvoBus. מאז החברה גדלה ללא הרף ובעלת אוטובוסים ורכבים איכותיים בכל המגזרים. כיום יש לה כוח אדם של כ-10,000 ו-13 חברות בנות ברחבי אירופה.

מגזר האוטובוסים של מרצדס אחראי לפעילות הגלובלית של מותגי האוטובוסים והשירותים של מותגי מרצדס, Setra, OMNIplus ו-BusStore. מערך המוצרים של מרצדס רחב מאוד: אוטובוסים עירוניים, בין-עירוניים, אוטובוסים תיירותיים ואוטובוסים ייעודיים. מלבד ייצור ומכירה של אוטובוסים חדשים, למרצדס יש רשת שירותים גלובלית והיא מציעה שירותים מקיפים המרוכזים בפריסה גלובלית רחבה.

אתרי הייצור של המותג פזורים ברחבי אירופה, ויש לו פעילות של חברות בנות רבות: Daimler Buses Latin America בברזיל, Daimler Buses Mexico ו-Daimler Coaches North America. הפעילות כוללת גם את עסקי האוטובוסים של Mercedes-Benz Türk A.Ş בטורקיה.

 

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן