מגה הסעות
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

אוטו חן מוסרת מיניבוסים עירוניים לאגד

09/06/2024
זמן קריאה: 1 דק'

קבוצת בליליוס (אוטו-חן), שהיא גם היבואנית הבלעדית של Golden Dragon, הודיעה על עסקת רכש משמעותית בתחבורה הציבורית עם מסירת 45 מיניבוסים לידי חברת אגד בשלוש פעימות, שהחלו ב-15 במאי.

מיניבוס מדגם 519 עשיר בטכנולוגיה, מרווח ומספק חוויית נסיעה נוחה ומתקדמת הן לנהג והן לנוסעים. אורכו כשמונה מטרים, ויש לו מנוע הנעה עם תקן יורו 6, שלדת מרצדס, מרכב מתוצרת TKY ותקינה אירופית. לאוטובוס 18 מושבי נוסעים ומקום ייעודי לכיסא גלגלים (לרבות ערכת ריתום). מספר הנוסעים המורשים בו בעמידה הוא 25. לטובת הנוסעים יעמדו ראוטר WIFI ושקעי USB.

ברכב דלת קדמית ודלת אחורית בעלת שתי כנפיים. מערכת הדלתות כוללת מנגנוני בטיחות עם חיישנים חכמים למניעת היתפסות של נוסע. אותם חיישנים מוודאים שהרכב לא ייסע כאשר הדלתות פתוחות.

במיניבוס מצלמות סיוע לנהג שמבטיחות רמת בטיחות גבוהה: מסך, מצלמות רוורס, מצלמת כיפה לכיוון הדלת הקדמית ומסך מפוצל ל-4 מצלמות.

מסירה זו מצטרפת למסירת 60 אוטובוסים שנמסרו לאגד ברבעון הקודם, בהם מפרקי חשמלי, בינעירוני חשמלי ומפרקי רכבתי חשמלי.

דוד אוחנה, מנכ"ל חטיבת ההיסעים בקבוצת בליליוס: "קבוצת אגד ממשיכה להביע אמון בפתרונות התחבורה המתקדמים שאנו מביאים לישראל. אוטו חן מקבוצת בליליוס מציעה את מגוון צי הרכבים הרחב ביותר שקיים והיא חלוצה בקידום פתרונות אנרגיה חלופית בענף התחבורה בארץ ובעולם. נמשיך בשיתוף הפעולה ההדוק עם מפעילות שירותי התחבורה הציבורית בישראל, ונמשיך לספק להן את מיטב המענים, כלי הרכב ושירותים מובילים בתחום."

אלי בר, מנהל תחום המיניבוסים בקבוצה מסר, כי הוא מברך על הצטרפות חברת אגד לחברות מובילות בתחום התחבורה הציבורית והפרטית נתיב אקספרס, סופרבוס, TTN נצרת ועוד, אשר כבר הצטיידו ב-200 כלי רכב בערך מסוג זה.

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן