מגה הסעות
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

20 אוטובוסים חשמליים לדן

05/03/2023
זמן קריאה: 1.5

קבוצת הרכב בליליוס (אוטו-חן), המייבאת לישראל את מותג האוטובוסים Xiamen Golden Dragon, החלה למסור 20 אוטובוסים עירוניים חשמליים לידי חברת דן. האוטובוסים הם פרי שיתוף פעולה של מפעל גולדן דרגון וקבוצת הארגז.

קבוצת בליליוס משתפת פעולה עם מפעל ההרכבה הישראלי הארגז בפיתוח ובנייה של אוטובוסים חשמליים המיועדים לשוק הישראלי, ובהתאם לדרישות משרד התחבורה לקווי חברת דן באזור תל אביב. בעסקת המסירה כלולים 20 אוטובוסים חשמליים עירוניים אשר ישרתו את חברת דן באזור מרכז הארץ ויתרמו למהפכת התחבורה הירוקה ולצמצום זיהום האוויר באחד המוקדים הבולטים ביותר בארץ.

במסגרת הדרכה מקיפה שהתקיימה שלושה ימים במפעל הארגז, הועברו ידע מקצועי ומידע חיוני על אודות מערכות הרכבים הנמסרים: שלדה ומכלולי הרכב, מערכות חשמל, מרכב הרכב החיצוני ומערכות הטכנולוגיה המתקדמות. מדובר בליווי מלא של מומחי החברה כל תקופת ההתקשרות עם הלקוח. כמו כן הועברה הדרכה מטעם CATL ישראל עם נציג ענקית סוללות הליתיום-און מהגדולות בעולם.

כל האוטובוסים החשמליים מופעלים באמצעות סוללות מתוצרת CATL, אשר מספקת 10 שנות אחריות, בעלי טווח נסיעה של 280-250 ק"מ ללא הטענה, עומדים בתקן WVTA האירופי, מצוידים בסוללה בעלת קיבולת של 422KWH ומטען K90/180W, שקע טעינה 70 DC מ"מ, לוח שעונים ACTIA, מסכי מידע לנוסע, תיבת הגה הידראולית, מערכת מצלמות במעגל סגור ובמספר מערכות טכנולוגיות מתקדמות המותאמות ללקוח. לרשות המשתמשים יעמוד מערך השירות של חברות סופרבוס הפרוסות ברחבי הארץ.

קבוצת בליליוס מייצגת את יצרנית הסוללות CATL. היא הקימה באמצעות חברת גולדן דרגון ישראל רשת מוסכים ומערך טכני חזק למתן שירותי תמיכה לכל כלי הרכב הפרטיים והאוטובוסים החשמליים שבהם מותקנות סוללות מתוצרת CATL.

בהדרכה השתתפו יו"ר גולדן דרגון ישראל, דוד אוחנה, מנהל המחלקה הטכנית בגולדן דרגון, דני כרמי, מנכ"ל הארגז, דודו כהן, נציג CATL בישראל, יותם גרין, מהנדס המפעל ראובן בקר, מנהל אגף אחזקה בדן, שמוליק סביש, ומהנדס אגף אחזקה בדן, אברהם כהן.

מנכ"ל הארגז: "השנה נשבור שיא ייצור של 500 אוטובוסים תוצרת כחול לבן. כבוני המרכב, נמשיך ונאפשר תמיכה מלאה שתידרש הן בהדרכות והן בשירות בסטנדרט גבוה."

יו"ר גולדן דרגון ישראל: "ליווי לקוחותינו לאורך תהליך הרכישה והשימוש בכלים מאפשר לנו להטמיע את מהפכת הרכבים החשמליים בארץ בגופים הגדולים ביותר ולהתאים את עצמנו ללקוח."

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן