מגה וואט
חדשות
אופניים חשמליים
לעמוד קודם

אופני ילדים חשמליים סופר 73

10/06/2024
זמן קריאה: 1 דק'

מיזם סופר 73 (Super 73) משיק אופניים חשמליים לילדים. אופני סופר 73 קיד (Super 74 K1d) מתוכננים לרוכבים צעירים בטווח גילים 4 עד 8 שנים. הדגם המודרני אמור ללמד ילדים לשמור על האיזון ולצבור ביטחון לא רק על המסלול אלא גם כערך כללי לחיים. אופני סופר 73 יעזרו לרוכבים הצעירים לפתח את כישורי הרכיבה שלהם. כלי הרכיבה החשמלי ייהפך לשותף נאמן להרפתקאות ולחוויות של הילד.

לאופניים שלושה מצבי רכיבה. המהירות המרבית משתנה לפי מצב הרכיבה שהוגדר. המצב הראשון מגביל את המהירות ל-12 קמ"ש, המצב השני מאפשר לרכוב במהירות מרבית של עד 20 קמ"ש, ומצב הרכיבה ה"נועז" ביותר, כפי שהוגדר על ידי היצרן - "מצב טרק" - מספק מהירות מרבית בסביבות 25 קמ"ש.

אחת הנקודות המעניינות ביותר באבזור הטכני של האופניים היא מושב הרכיבה הארוך שלהם, שמתוכנן בהשראת אופנועים גדולים. צורת הייצור והמיקום המשוחרר של המושב מספקים לרוכב חופש תנועה במגוון מצבי רכיבה. מבנה המושב מתאים לרוכבים שגדלים מיום ליום.

לאופני K1d מערכת בלימה שמורכבת מבלם אחורי הידרולי עם יכולת בלימה רגנרטיבית שחוסכת את טעינת הסוללה של האופניים. כמו כן לאופני K1d משנק האצה אדום בולט שמשתלב היטב במראה החיצוני שלהם ומספק לרוכב הצעיר שליטה מלאה במהירות ובאופן הרכיבה. סוללת האופניים נשלפת, לכן אפשר להטעין אותה בכל מקום ללא הגבלה ואי נוחות של סוללות שאינן נשלפות. הסוללה מספקת עד שעתיים של רכיבה, תלוי בקצב. היא מתחברת למנוע החשמלי עם הנעה ישירה. המנוע מגיע לעוצמה חשמלית מרבית של 750 ואט.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן