מגה וואט
חדשות
אופניים חשמליים
לעמוד קודם

אופני רומט היברידיים

01/04/2024
זמן קריאה: 1 דק'

לא הרבה רוכבים מחוץ לפולין שמעו על מותג האופניים הפולני רומט (Romet). אלא שבמדינה המזרח אירופית, רומט היא שחקנית מרכזית בתעשייה המקומית. המותג מייצר ומספק בסביבות 400 אלף זוגות אופניים בשנה, יותר מ-30% מכל האופניים שמיוצרים בפולין. הייחוד של רומט נובע בין השאר מאחזקת מפעל פרטי שבו הוא מייצר את השלדות שלו מאפס. זה הבדל טכני רב משאר חברות האופניים האירופיות, שמהבחינות של ייצור ואספקה של חלקים טכניים, מסתמכות על שותפים מהמזרח הרחוק.

אחד הדגמים החדשים של רומט, הזמין לרכישה במדינות אירופיות אחרות, הוא האופניים החשמליים ההיברידיים אי מודקו URB (E-Modeco URB) עם מנוע שימנו (Shimano) EP8. המנוע, שמותקן בחלק האמצעי של השלדה, נחשב לאחד המובילים בתחומו ומתחרה עם דגמים של בוש (Bosch), ברוזה (Brose) וימאהה (Yamaha). כאן הוא משולב עם סוללת 830 ואט-שעה מבית BMZ - נפח מרשים לכל הדעות.

BMZ היא אחת החברות הטכניות המובילות באירופה בכל מה שקשור לאביזרים ולרכיבים לאופניים ואופנועים. החברה נחשבת לאחת העמידות בין המותגים שמייצרים סוללות ליתיום.

במערכת הבלימה בלמים הידרוליים המיוצרים על ידי שימנו. עוד ברשימה של האבזור הטכני של אופני URB: מגני בוץ מעל הגלגלים, מגן שרשרת ומערכת אורות מלפנים ומאחור.

האופניים זמינים לרכישה בשתי מידות של שלדה. השלדה מותאמת לגלגלים בגודל 17 או 19 אינץ'. צמיגים עם פרופיל רחב מוסיפים להרגשה הבטוחה של רכיבה על האופניים. כאמור, הסוללה והמנוע החשמלי מספקים טווח רכיבה מרשים לשנים ארוכות.

לאופני רומט מסך מגע שמציג את כל הנתונים החשובים לרוכב בכל רגע. אפשר לשלב את פעילותם עם כל האפליקציות הפופולריות בתחום.

אופני מודקו URB מציעים יחס מעולה בין מחיר לאיכות. האופניים מהיצרן הפולני, גם אם הוא פחות פופולרי באירופה ובעולם, מוכיחים שהם דגם חשמלי היברידי איכותי המותאם הן לעיר הן לשבילי שטח.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן