מגה וואט
חדשות
אופניים חשמליים
לעמוד קודם

דגם חדש לקניון

17/05/2023
זמן קריאה: 1 דק'

מותג האופניים המוביל קניון (Canyon) מציג דגם הרים חשמלי חדש. סטרייב און CFR (Strive On CFR) בנוי בשביל להתחרות ברמות הכי גבוהות של מרוצי שטח והרים. האופניים גם מוכנים לצלוח מסלולי שטח קשים. למעשה הם מכונת שטח בעלת שאסי פחמני קשוח עם מנוע עוצמתי מבית בוש (Bosch).

השלדה מתוכננת ומיוצרת באופן מיוחד. במשקל של 2.45 קילוגרמים בלבד היא משלבת תכונות טכניות מתקדמות ומאזנת את המשקל הכללי של האופניים לטובת איזון מושלם במסלול.

הקשיחות והעמידות של שלדת האופניים לא תמיד מוסיפות למהירות שלהם. אזורי הישיבה והציר המרכזי תוכננו והונדסו מחדש כדי להגדיל את אחוז הגרירה והאחיזה של הגלגלים בקרקע. משולש קדמי חזק תורם מאוד לביטחון הרוכב. סטביליות ושליטה בשטח מגיעים למספרים מרשימים בזכות גודל גלגלים שונה, כך שהאופניים יכולים להישען על גלגלים אחוריים גדולים יותר במאמץ הרכיבה.

מזלג של 170 מ"מ משולב בחלק האחורי של האופניים, והדבר יוצר מהלך מתלה של 160 מ"מ. זה שילוב מושלם לאופני הרים עם יכולות שטח מרשימות. צינור הישיבה מיוצר בזווית של 78 מעלות ועוזר לרוכב להישאר זקוף. הגיאומטריה המחושבת של האופניים תתמוך בו בשביל לא לפספס פדלים בפניות שטח מורכבות.

המנוע החשמלי של בוש מגיע עם אחריות יצרן לשנתיים ומספק עוצמה מרבית של 600 ואט בנקודת מומנט מרבית של 85 Nm.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן