מגה וואט
חדשות
אופניים חשמליים
לעמוד קודם

דגם שטח פחמני ראשון מבית ת'וק

15/03/2023
זמן קריאה: 1 דק'

מותג האופניים ת'וק (Thok) מציג אופני שטח חשמליים חדשים, דגם גרם (Gram). האופניים נראים כאחד הדגמים המקוריים ומושכי העין שיצאו בתקופה האחרונה. הגלגלים במידות שונות - הגלגל הקדמי קטן יותר מהאחורי. שיטת אבזור כזאת מכונה "אופני מאלט" בקרב חובבי אופניים.

מבחינה טכנית, שימנו (Shimano) מספק לדגם מנוע חשמלי EP8 שמשתף פעולה עם סוללה עוצמתית (630 ואט לשעה) ניתנת לשליפה ולטעינה בנפרד. זו אותה סוללה שמותקנת בדגם אחר של ת'וק, TK01. שלדת האופניים בנויה בטכנולוגיה מקורית של החברה, ושומרת על כל התכונות המיוחדות לדגמים האחרים של ת'וק.

אופני גרם יהיו זמינים בשתי גרסאות ובמגוון מידות. הצורה הגיאומטרית של האופניים מרמזת על אופי שטח חזק. צורת הבנייה אמורה לספק לרוכב תנוחת עלייה אפקטיבית ורכיבה בטוחה בירידות. השלדה המקורית היא תוצר של פיתוח רב שנים ובחינות קפדניות. כל הכבלים מועברים בדרך פנימית, כך ששום דבר לא מפריע לעין ולוורסטיליות הטכנית של הכלי.

הצבע והעיצוב החיצוני הם פרי יצירתו של אלדו דרודי (Aldo Drudi), שהתפרסם כמעצב אביזרים לרוכבים מקצועיים בעלי שם עולמי. בין השאר הוא עיצב קסדות לאלוף העולם במרוצי אופנועים, ולנטינו רוסי.

חיבורי הצינורות על השלדה מובנים ישירות לתוך חלקים פחמניים שלה, בלי חלקי אלומיניום נוספים. בת'וק מסבירים את ההחלטה הזאת כמהלך טכני שמשדרג את היציבות של המתלה.

עם רכיבים מתקדמים ממותגים טכניים מוערכים כגון שימנו ו-SRAM, האופניים החדשים של ת'וק יתפסו מקום מכובד במגוון אופני השטח החשמליים המודרניים.

תוית לחצן כאן

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן