מגה וואט
חדשות
חדשות היברידיות
לעמוד קודם

קופרה פורמנטור פלאג אין הייבריד

17/05/2023
זמן קריאה: 2 דק'

מותג הרכב הספרדי קופרה החל לשווק את פורמנטור e - HYBRID VZ, שיהיה דגם הקופרה הראשון שמגיע לישראל בהנעה היברידית. קופרה שומרת על ה-DNA ומציעה חבילה שלמה של SUV פרמיום במחיר נגיש, עם אותו עיצוב אגרסיבי והופעה בולטת על הכביש, ביצועים מצוינים, שפע אבזור ומגוון רחב של מערכות בטיחות מתקדמות.

פורמנטור e - HYBRID VZ יימכר מ-245,900 ₪ בתוספת אגרת רישוי בסך 3,575 ₪.

לפורמנטור e - HYBRID VZ הנעה היברידית משולבת באמצעות מנועי בנזין וחשמל. מנוע בנפח 1.4 ליטרים משודך לתיבת DSG אוטומטית עם שישה הילוכים. ההספק המשולב הוא 245 כ"ס. מנוע הבנזין מספק 150 כ"ס, והמנוע החשמלי מספק 107 כ"ס. הרכב מזנק מ-0 ל-100 ב-7 שניות. למנוע מומנט מרבי משולב של 40.8 קג"מ. למנוע החשמלי סוללה בעלת קיבולת של 12.8 kWh וטווח נסיעה חשמלי מרבי של 54 ק"מ (WLTP).

למנוע הבנזין מומנט של 25.49 קג"מ המושגים בין 1,550 ל-3,500 סל"ד, עם הספק מרבי של 150 כ"ס ולמנוע החשמלי ומומנט של 33.65 קג"מ. המהירות המרבית היא 210 קמ"ש.

 

 

העיצוב החיצוני של הרכב מביא לקצה את שפת העיצוב העכשווית של המותג, עם נוכחות כביש בולטת. לפגושים הקדמיים והאחוריים גימור פורמנטור VZ, בתוספת פנסים קדמיים ואחוריים בטכנולוגיית FULL LED, איתות דינמי, חלון גג פנורמי, Welcome Lights, כיסויי מראות Dark Chrome, חישוקי סגסוגת מעוצבים 19" ובלמי דיסק שחור שחותמים מראה אגרסיבי.

האבזור עשיר, עם תא נוסעים טכנולוגי ומתקדם המצויד בלוח מחוונים דיגיטלי - Digital Cockpit, מסך מולטימדיה Touch תומך עברית 12", סביבת נהג עם הגה בגימור עור CUPRA Sport המאפשר שליטה על מערכות הרכב, בלם יד חשמלי, בורר מצבי נהיגה Cupra Drive Select, מושבים בגימור בד BUCKET בכיוון ידני ודלת תא מטען חשמלית עם פתיחה במחוות רגל.

בחלקו הפנימי של הרכב גימור Copper Touch הכולל תאורת Coast to Coast, תאורת Cupra, משטח טעינה אלחוטי, תאורת אווירה היקפית, שקעי Type C ומערכת Keyless לפתיחה, נעילה והנעה ללא מפתח. מושבי Bucket משודרגים יוצעו במסגרת חבילות BP ו-BB בתוספת של 9,900 ₪.

במפרט הבטיחות המקיף מערכת לניטור מרחק מלפנים ובלימה בעת זיהוי של סכנת התנגשות, ניטור הולכי רגל, בקרת שיוט אדפטיבית, תיקוני היגוי למניעת סטייה מנתיב, בקרת שיוט אדפטיבית, ניטור שטחים מתים, התרעת תנועה צולבת, מצלמה אחורית, 10 כריות אוויר כולל ניתוק כרית האוויר הקדמית וחיישני חניה מלפנים ומאחור.

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן