מגה וואט
חדשות
חדשות מכוניות
לעמוד קודם

מכירה מוקדמת של מיני קאנטרימן החדשה

10/06/2024
זמן קריאה: 2.5 דק'

COUNRTYMAN החדשה מוצעת לראשונה בגרסה חשמלית מלאה או במנוע בנזין. זו מכונית ספורט-פנאי המכוונת לכל המשפחה עם עיצוב המשלב קווים ברורים, משטחים אופקיים ואלמנטים עיצוביים; גריל מתומן; פנסים ראשיים ואחוריים עם 3 חתימות תאורה בחלק מהדגמים; קורה C הנושאת את שם רמת הגימור; ידיות דלתות שטוחות ועוד. אלו יוצרים מבנה גוף דינמי למראה ובעל נוכחות מרשימה, שמזכירה שהמכונית יודעת לנוע גם בשבילים.

מסך OLED החדש בגודל 240 מ"מ (יחידת האינטראקציה של MINI) נמצא בלב ה-COUNTRYMAN החדשה ומבוסס על מערכת הפעלה 9 החדשה ביותר של היצרן הגרמני, הכוללת ממשק ידידותי המתורגם לעברית, תמיכה ב-Apple CarPlay וב-Android Auto. ללוח המכשירים עיצוב נקי, פתוח ומרווח, המאפשר הקרנת תאורת אווירה בעזרת מתג מצבי החוויה. למושבים הקדמיים כוונון חשמלי עם זיכרונות לצד פונקציית עיסוי לגב כסטנדרט. הפתיחה והנעילה ללא מפתח.

נעשה שימוש בבד ממוחזר נעים למגע שפותח במיוחד לדור החדש ומחדד את המיקוד של היצרן הגרמני בתהליכי קיימות וסביבה. חלל הפנים מחולק לחלק עליון ולחלק תחתון שקו אופקי מפריד ביניהם. פתחי האוורור וידיות הדלתות מעוצבים בצורה אנכית כדי להדגיש את האופי הספורטיבי של המכונית ועומדים בניגוד למשטחי לוח המכשירים האופקיים והנקיים המשדרים מרווח ומרחב עשיר.

תא המטען גדל ב-25% בערך ונפחו 460 ל' בדגם החשמלי ו-450 ל' בדגם הבנזין. בעת קיפול המושבים האחוריים אפשר להגדילו ל-1,450 ל'. לגלגל ההגה החדש חישור שלישי העשוי מרצועת בד. העיצוב הפנימי החדש מתאפיין גם בסרגל מתגים מודרני המאפשר לשלוט על הפעולות החשובות ביותר לנהגים: בלם חניה, בורר הילוכים, התנעה/הדממה, מצבי החוויה ועוצמת השמע.

MINI COUNTRTMAN החדשה מגיעה בשני דגמים: דגם C עם מנוע בנזין שלושה צילינדרים בנפח 1.5 ל' בעל מערכת היברידית מתונה (48 וולט) שמפיקים יחד הספק של 170 כ"ס, ודגם E עם מנוע חשמלי מלא בהספק של 204 כ"ס. גרסת הבנזין מאיצה מ-0 ל-100 קמ"ש בתוך 8.3 שניות, והגרסה החשמלית מאיצה ב-8.6 שניות.

מנוע הבנזין משודך לתיבת הילוכים אוטומטית כפולת מצמד עם שבעה הילוכים קדמיים. לדגם החשמלי סוללה המותקנת בתחתית המרכב באופן שמשפר את מרכז הכובד. קיבולת הסוללה (ברוטו) היא 66.45 קוט"ש, והטעינה מ-10% ל-80% בעוצמה מרבית של 130 קו"ט נמשכת 29 דקות. טווח הנסיעה במצב חשמלי הוא 462 ק"מ.

ל-MINI COUNTRYMAN החדשה מגוון עשיר של מערכות עזר ובטיחות כסטנדרט: חיישני חניה, מצלמת נסיעה לאחור, עזר לחניה עם חניה אוטומטית ובלימה אוטומטית עד 5 קמ"ש. עוד בגרסת Classic: התרעה על סטייה מנתיב עם תיקון אקטיבי, התרעת שטחים מתים, זיהוי תנועה חוצה מאחור, התרעת התנגשות קדמית עם פעולת בלימה כולל זיהוי הולכי רגל ורוכבי אופניים, עזר לזיהוי תמרורים, בקרת מהירות חכמה, בקרת שיוט אדפטיבית, פעולת "עצור וסע", בקרת היגוי עם שמירה על המכונית במרכז הנתיב ואזהרת פתיחת דלת. ברמת גימור Favorite נוספים מצלמות היקפיות, מבט עילי 360 מעלות ותצוגה מרחוק.

בחלק מרמות הגימור מערכת שמע מבית Harman Kardon עם 12 רמקולים, גישה לחנות אפליקציות דרך מסך הרכב, מפתח דיגיטלי המאפשר לשתף מפתח דרך הטלפון החכם ואפליקציית My MINI המאפשרת בין השאר איתור של מיקום המכונית, פתיחה ונעילה ובדיקת מצב הסוללה.

דגם רמת גימור מחיר אגרת רישוי מחיר כולל אגרת רישוי
COUNTRYMAN COOPER C CLASSIC 265,000 ₪ 3,693 ₪ 268,693 ₪
FAVORITE 299,000 ₪ 302,693
COUNTRYMAN COOPER E CLASSIC 310,000 ₪ 567 ₪ 310,567 ₪
FAVORITE 335,000 ₪ 335,567 ₪

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן