מגה וואט
חדשות
חשמליות מגהדו
לעמוד קודם

דמון בשיתוף פעולה עם אינדיקה אנרג'י

13/03/2023
זמן קריאה: 1 דק'

חברת דמון (Damon) שמתמקדת בפיתוח וייצור של אופנועי ספורט הכריזה על שיתוף פעולה בינלאומי חדש. דמון חתמה על הסכם עם חברת אנרגיה האינדונזית אינדיקה אנרג'י (Indika Energy) שתפעל כספקית של אופנועי חשמל מבית דמון לשוק המקומי.

ג'יי גירו (Jay Giraud), מייסד ומנכ"ל של דמון, התייחס להסכם: "המסע שלי עם דמון התחיל דווקא באינדונזיה, כך ששיתוף הפעולה החדש עם אינדיקה הוא סגירת מעגל מרגשת. המהלך פותח דלתות חדשות והזדמנויות לשינוי של תעשיית האופנועים ברמה גלובלית."

אינדונזיה שמה לה למטרה מרכזית להגיע לאפס פליטות מזהמות עד שנת 2060. דמון רואה בשיתוף עם אינדיקה צעד נוסף להשגת המטרה בטווח הארוך. גירו החליט להקים מותג אופניים חשמליים בשנת 2016 לאחר טיול בג'קרטה, בירת אינדונזיה. מן הסתם זאת המדינה עם המספר הגדול ביותר של רוכבים ומשתמשי רכבים דו-גלגליים בעולם. לפי הסטטיסטיקה הרשמית, בשנת 2021 היו 120 מיליון כלי רכיבה רשומים. אוכלוסיית המדינה מכילה נכון להיום 273 מיליון תושבים - מקום רביעי בעולם.

אזיס ארמנד (Azis Armand), מנכ"ל אינדיקה אנרג'י, אמר: "זאת הזדמנות מעולה לכל המדינה לשנות את חוויית הרכיבה למיליוני אנשים שאורח החיים שלהם תלוי בשני גלגלים."

שיתוף הפעולה של דמון ואינדיקה מגיע כשמותג האופנועים מתקרב לאבן דרך - סכום ההזמנות לאופנועים החדשים מתקרב למאה מיליון דולרים. החברה מציעה שני דגמים ספורטיביים חשמליים - הייפרספורט (Hypersport) שהושק בשנת 2020 והייפרפייטר (Hyperfighter) החדש יותר שזמין לקהל הרחב משנה שעברה.

לפרטים נוספים

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן