מגה וואט
חדשות
חשמליות מגהדו
לעמוד קודם

סטארק פיוצ'ר מגבירה את קצב הייצור

12/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

סטארק פיוצ'ר ((Stark Future, מיזם לתכנון וייצור של אופנועי שטח חשמליים מברצלונה, הכריז על הגברת מאמצי הייצור. אנטון ואס (Anton Wass), מנכ"ל ומייסד של המיזם, דיווח על עלייה ממשית בכמות האופנועים החשמליים שיוצרו עד סוף שנת 2023. המיזם צמח מהתחלות צנועות לקצב ייצור של 70 אופנועים ביום. רק בחודש נובמבר האחרון הושלמו 800 דגמים. העלייה במאמצי הייצור מבטיחה לקצר את זמני ההובלה של הזמנות קיימות והזמנות עתידיות במידה ניכרת. ואס מבטיח שזמני ההמתנה יירדו ל"שבועות ספורים במקום הטווח ההתחלתי של יותר משנה."

לפני כשנה, בתחילת ינואר 2023, הכריזה חברת אייכר מוטורס (Eicher Motors), שמחזיקה בין השאר במותג האופניים הפופולרי רויאל אנפילד (Royal Enfield), על השקעה של 50 מיליון יורו בסטארק פיוצ'ר. אחרי שהמיזם החשמלי נהפך לחלק מהתאגיד הטכני, השיקה רויאל אנפילד גרסה חשמלית לאופנוע הפופולרי הימליאן (Himalayan).

למרות ההבטחות, באינטרנט אפשר למצוא תגובות זועמות של משתמשים שלכאורה ממתינים לאופנוע החדש שלהם כבר יותר משנתיים, חלקם אף טוענים שתאריכי האספקה המקוריים נדחו למועדים אחרים כבר כמה פעמים.

בינתיים, סטארק פיוצ'ר מציעה רק דגם חשמלי אחד בשם וארג ((Varg עם מנוע חשמלי וסוללת 6.5 קילוואט-שעות. לפי הפירוט הטכני שפורסם, הנתונים הם 80 כ"ס ומומנט של 938 ניוטון מטרים. כל זה אמור להספיק לעד 6 שעות של רכיבות שטח עד הטעינה הבאה.

סטארק פיוצ'ר הוא אחד המותגים החדשים יחסית שרק נכנסו לעולם מרוצי השטח. לפני זמן קצר זכה הרוכב ג'ק ברונל (Jack Brunell) באחד השלבים של אליפות המוטוקרוס הבריטית כשהתחרה על אופנוע חשמלי של סטארק מול דגמים שמונעים בדלק.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן