מגה וואט
חדשות
חשמליות מגהדו
לעמוד קודם

קטנוע חדש מבית הירו

16/11/2023
זמן קריאה: 1 דק'

תערוכת EICMA שמתקיימת מדי שנה במילאנו ומושכת אליה יצרנים, מפתחים וחובבי כלי רכיבה מכל העולם, נחשבת אירוע מרכזי בענף. בכל שנה אפשר לראות בה אינספור דגמים ופרויקטים חדשים. אחת החברות שהציגה דגמים חדשים היא הירו (Hero) שמתמקדת בייצור כלי רכיבה עירוניים קומפקטיים. קטנוע וידה (Vida), חלק מתת-מותג חשמלי של הירו, הוצב במרכז המיצג של החברה בתערוכה. מדובר בקטנוע חשמלי, כלי תחבורה עירוני קלסי. לפני זמן קצר הציגה הירו את V1. הפעם הגיע תורו של "עדכון, V1 קופה (Coupe).

הקטנוע מבוסס ברובו על דגם V1 פרו הקיים, אבל עיצובו אחר - חלק וספורטיבי. המבנה שלו מאפשר להפוך אותו לקטנוע לשני רוכבים, אם מתקינים מושב נוסף במקום הסבל האחורי. מבחינה טכנולוגית, לקטנוע מגוון תכונות מודרניות. יש לו מערכת בקרת שיוט, אופציית הנעה ללא מפתח ומסך מידע גדול (שבעה אינץ'). היצרן טוען שהקטנוע יכול להגיע למהירות של 40 קמ"ש בתוך 3 שניות. נתון המהירות המרבי הוא 80 קמ"ש.

הקטנוע יגיע עם ארבעה מצבי רכיבה לבחירת המשתמש. המצבים שולטים בתגובת המשנק ומשפיעים על ביצועי הסוללה. לפי השערות של החברה, הכלי העירוני החדש יהיה זמין לרכישה מתחילת השנה הבאה. תחילה יימכר בהודו, בתקווה שיגיע גם למקומות אחרים בעולם.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן