מגה ולו
חדשות
אופניים מיוחדים
לעמוד קודם

אופני ספורט סרבלו

22/05/2023
זמן קריאה: 1 דק'

סרבלו (Cervelo), חברת אופניים ספורטיביים ואופני שטח מתקדמים, עומדת להשיק גרסה חדשה של דגם ZFS-5 שלה במרוצי אליפות העולם לאופני הרים שיתקיימו בנובה מסטו (Nove Mesto) שבסלובקיה. למרות שפרטים טכנים מלאים ומחירים לא ידועים עדיין, כלי תקשורת מקצועיים כבר קיבלו הצצה לעיצוב ולגיאומטריה של האופניים החדשים.

אופני המרוצים מבוססים על מתלה מלא, ובמובנים רבים ממשיכים את דגם ZHT-5 שיצא באוקטובר האחרון. בסרבלו מתארים את האופניים כדגם מתקדם אך "רענן" שנבנה למסלולי הרים מקצועיים מודרניים, במיוחד כאלו שכוללים הרבה קפיצות, ירידות ומכשולים.

החברה טוענת שלאופני ההרים האלה יש הדיוק ההכרחי לרכיבות מהירות ודינמיות. ZFS-5 מעלה את הביטחון של הרוכב על מסלולים קשים. לאופניים שלדת פחמן קלה וצינורות שמתחברים בנקודת עוגן אחת. בחירה טכנית זו חוזרת אחרי לא מעט אופניים חדשים בתחום, מה שהופך אותם לדומים לדגמים כגון פינארלו דוגמה (Pinarello Dogma) וסנטה קרוז בלור (Santa Cruz Blur). כל האופניים האלה מאפשרים רכיבות נוחות ואופציות התאמה רבות בחבילת משקל נמוך.

אופני סרבלו יהיו זמינים בארבע מידות, עם שינויים נקודתיים בגיאומטריה ובמבנה. מחירים וזמינות הדגם יתפרסמו לא לפני הקיץ. בינתיים, האופניים החדשים יעברו מבחן שטח מעשי בידי אלוף העולם פם ואן אמפל (Fem van Empel) והרוכב הוותיק מילאן ויידר (Milan Vader) במרוץ הקרוב, שכאמור יתקיים בנובה מסטו.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן