מגה ולו
חדשות
אופני אקסטרים
לעמוד קודם

אופני מרוץ ווילייר טורבינה

14/09/2023
זמן קריאה: 0.5 דק'

ווילייר (Wilier) היא אחת החברות הבולטות בתחום האופניים בשנים האחרונות. החברה האיטלקית ידועה בעיקר בזכות אופניים ספורטיביים שמאובזרים בכלים וברכיבים מקוריים ויוקרתיים. אחד הדגמים המתקדמים הוא אופניים מדגם טורבינה (Turbine). הם בנויים על שלדת פחמן עוצמתית עם תכונות טכניות ייחודיות ואספקטים חדשניים רבים. האופניים מספקים מענה לדרישות של ספורטאי טריאתלון מקצועיים בכל העולם.

האופניים יוצרו לפי ארבעה גורמי מפתח: אווירודינמיקה, בלימה אפקטיבית, בסיס לתנוחות רכיבה מרובות וקלות הובלה ונשיאה. שילוב אולטימטיבי של הגורמים האלה הופך את הרכיבה והמרוץ על ווילייר לחוויה ספורטיבית. האופניים יעזרו לכל רוכב להגיע לשיא הביצועים שלו.

אופני ווילייר טורבינה תוכננו ועוצבו עם פרופילים אווירודינמיים מתקדמים. החלק האחורי של האופניים מחושב באופן שמוריד מהמשקל הכללי שלהם ומעצים את העמידות נגד פיתולים. בלמי דיסק הידרוליים לא רק מספקים בטיחות אלא גם תורמים לאפקטיביות אווירודינמית של השלדה. מבנה לא שגרתי של מערכת הבלימה מאפשר לצינורות חיצוניים של המזלג והמשולש האחורי להיות ממוקמים רחוק יותר מהגלגל. כל החלקים הטכניים ורכיבים חיוניים מגיעים מחברות אבזור בולטות ומוכחות כגון שימנו (Shimano).

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן