מגה ולו
חדשות
אופני הרים
לעמוד קודם

אופני ייטי SB140

09/06/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת האופניים ייטי (Yeti) מציעה שתי גרסאות חדשות לדגם ההרים הפופולרי SB140, לשניהם גלגלי 29 אינץ' ושלדת פחמן מחודשת. האופניים מספקים עד 140 מ"מ של מהלך מתלה. עם נתונים טכניים כאלה, האופניים החדשים של ייטי לא חוששים משום עלייה בשטח.

הרוכבים יוכלו להתאים את האופניים להרגלי הרכיבה שלהם. לדגמים עם אבזור טכנולוגי משודרג. אופני SB140 מיועדים לרוכבי שטח והרים שיודעים לדרוש ולהוציא את המקסימום מהאופניים. מתלה עם מהלך בינוני וגלגלים גדולים מרמזים כי האופניים מוכנים לכל תרחיש בשטח.

SB140 המשודרג, לאנץ' רייד (Lunch Ride), ובקיצור LR, מספק קצת יותר מהלך מתלה מהגרסה הסטנדרטית: 160 מ"מ לעומת 150. לאופני LR גלגלים אחרים - האחורי קצת יותר גדול מהקדמי. גם מערכת הבלימה של לאנץ' רייד חזקה יותר. ייטי מציעה גיאומטריה ורסטילית ומחושבת, והאופניים מגיעים במגוון רחב של מידות שלדה. ריבוי המידות מבטיח זוויות ספציפיות של צינורות. רוכבים בכל המידות וגבהים יוכלו ליהנות מרכיבות מאוזנות.

מבחינה טכנית, לאופניים מזלג קדמי ובלם זעזועים מבית פוקס (Fox) ומערכת הינע ובלמים מחברת שימנו (Shimano). קרנק בראדרס (Crankbrothers) מספקת לאופניים מגוון רחב של גלגלים. גרסאות יקרות יותר של האופניים מצוידות במערכת הינע של SRAM ובגלגלים מבית DT.

מחיר האופניים נע בין 6,400 ל-11,700 דולרים, לפי הדגם ורמת האבזור. חלק מהדגמים מבוסס על שלדת פחמן מחברת טורק (Turq). ההבדל העיקרי של השלדות משלדות פחמן סטנדרטיות (C-Series) הוא במשקל ובעלות הייצור. מבחינה טכנית, פחמן C-Series מספק אותה עמידות טכנית כמו החומר היקר יותר של טורק, אך שוקל כ-225 גרם יותר פר שלדה.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן