מגה ולו
חדשות
אופני הרים
לעמוד קודם

אופני שטח חדשים מבית פוקוס

16/03/2023
זמן קריאה: 0.5 דק'

חברת האופניים הגרמנית פוקוס (Focus) מציגה אופני שטח חדשים בשם רייבן (Raven). הדגם ממשיך את דרכו של דגם השטח הקודם. המותג מציג את האופניים החדשים כדגם חזק עם מתלה אחורי שמכוון בעיקר לרוכבים שאוהבים רכיבות ארוכות וטיולי שטח מאתגרים. כל הדגמים החדשים של פוקוס בנויים על שלדת פחמן חדשה וסביב קוקפיט מובנה שנוצר בטכנולוגיה מקורית. לאופניים גלגלי 29 אינץ'.

חברת פוקוס הדגישה מספר שדרוגים טכניים שנעשו בדגם רייבן. הצינור הראשי התארך, לכן מרחק הגישה למוטות ההיגוי גדל בחמישה מילימטרים (440 מ"מ). הזווית הראשית ניתנת להתאמה נקודתית ונעה בין 66.5 ל-67.5 מעלות. המזלג הקדמי מקבל 20 מילימטרים נוספים של מרחק למתלה, ובכך הופך את האופניים (לפחות לפי הממדים הרשמיים שלהם) לדגם בולט בענף אופני השטח החזקים שמתאימים גם למרוצי שטח.

כל הכבלים מועברים בדרך פנימית, והשלדה מאפשר פתרון אחסון מעניין: אפשר למקם תא מטען נוסף בין הצינורות של השלדה, שייצור מעין כיס גמיש לבקבוקי מים, חטיפים וכל מה שצריך.

מבחינה טכנית, כל החלקים והרכיבים החיוניים מגיעים מחברות ומותגים טכניים בולטים: מזלג מבית רוקשוקס, בלמים ואבזור ציר מרכזי מ-SRAM. יש כאן כל מה שצריך לאופניים ורסטיליים ובטוחים.

לפרטים נוספים

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן