מגה ולו
חדשות
אופני כביש
לעמוד קודם

אופני כביש ויטוס ונון

23/05/2023
זמן קריאה: 1 דק'

חברת האופניים ויטוס חידשה את דגם ונון (Vitus Venon), שמעכשיו מגיע בתור אופניים היברידיים שמותאמים בעיקר לרכיבות כביש. לפי החברה, תכנון הפרויקט של אופני ונון המחודשים נמשך שלוש שנים. מה שהתחיל כאופני כביש מיוחדים, נהפך בסופו של דבר למכונה דו-גלגלית עם ביצועים חזקים. המרחב בין השלדה לקרקע מספיק בשביל לשייך את האופניים לענף של אופני כביש מתקדמים עם קריצה לשטח.

בגדול, הדגם משדר רעיון של "אופניים שמתאימים להכול", שנעשה פופולרי למדי בקרב יצרנים רבים בשנים האחרונות. את הדגם הזה של ויטוס אפשר להשוות לגריפן מבית רידלי (Ridley Grifn) ולקנונדייל סיינפס (Cannondale Synapse). באופן כללי, זה הדגם הראשון של ויטוס שנוצר בלי מטרה מרכזית של לזכות בכל המרוצים. להיפך, האופניים רוצים להביא את הדנ"א הספורטיבי והטכנולוגיה לרוכבים שרוצים פשוט ליהנות מהחוויה.

השלדה של אופני ונון כוללת שלל חיבורים ואביזרים ורסטיליים. גשר על חיבורי השלדה האחוריים מותאם במיוחד להתקנת מגני בוץ. אפשר גם להוריד אותו כדי לחבר לאופניים צמיגי כביש גדולים יותר. מעתק קדמי ניתן לפירוק בשביל לפנות מקום לציר המרכזי עם כמות הילוכים משתנית.

אופני ונון יוצרו על בסיס דגם ספורטיבי בכיר של החברה, ZX1. הם "קיבלו" ממנו העברת כבלים פנימית, כך שמבחינה חיצונית הכלי נראה מאוד "נקי". השלדה בנויה מכמה סוגי פחמן, לפי טכנולוגיית ייצור מיוחדת של ויטוס, שמשלבת כמה סוגים של פחמן וברזל כדי להוריד ממשקל האופניים ובו בזמן להעלות את תכונות העמידות של השלדה.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן