מגה ולו
חדשות
אופני כביש
לעמוד קודם

אופני כביש חדשים מבית באסו

31/03/2024
זמן קריאה: 1 דק'

מותג האופניים באסו (Basso) משיק דגם כביש חדש, ונטה R (Venta R), וטוען כי הדגם מנגיש טכנולוגיות יוקרתיות וביצועים מרשימים לקהל רחב יותר של רוכבים. אופני ונטה R נמצאים מתחת לדגם ונטה דיסק (Venta Disc) בהיררכיית הדגמים של החברה. אבל לא מדובר כאן בגרסה מופשטת. שלדת האופניים מיוצרת מסיבי פחמן מסוג טורייקה T700 (Torayca T700). מבנה חדשני ומחושב מאפשר לחסוך במשקל האופניים ומוסיף להם עמידות טכנית. לפחות זה מה שמבטיח היצרן.

בבאסו אומרים, כי האופניים יוצרו עם פרופיל אווירודינמי מתקדם, אך הם עמידים יותר בכביש ומתמודדים בהצלחה רבה עם רוחות חזקות. המבנה הטכני של האופניים מזכיר דגם נוסף של באסו, אסטרה (Basso Astra). בדומה לאסטרה, צינור הישיבה "נחתך" מהגלגל האחורי, ולמזלג הקדמי צורה ישרה ורחבה יותר. הדבר מאפשר לאופניים לקבל מרחק מרשים למדי מהשלדה לקרקע (קלירנס), לפיכך אפשר להתקין עליהם גלגלים גדולים יותר, ברוחב של עד 35 מ"מ.

בשונה מדגמים אחרים של באסו, ונטה החדש זמין באבזור טכני אחד, בלי אפשרות לשדרג למערכת בלמים מכנית. האופניים נבנו סביב ציר מרכזי מכני של שימנו (Shimano) עם 12 מהירויות. לאופני באסו ונטה גלגלי מיקרוטק (Microtech) עם צמיגי קונטיננטל אולטרה ספורט (Continental Ultra Sport). הכבלים שמחברים את המערכות של האופניים מועברים בתוך צינורות השלדה. הכבלים של הבלמים ותיבת ההילוכים עוברים מתחת לבסיס של מוטות ההיגוי. אם תרצו להחליף את מוטות ההיגוי ולהתקין אביזר אחר, לא תצטרכו להעביר ולשזור את הכבלים מחדש.

אופני באסו החדשים זמינים בשבע מידות ובשני צבעים סטנדרטיים: שחור ולבן. מחיר האופניים: 3,999 דולרים.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן