מגה ולו
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

ריקול לאופני פסיפיק

08/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת האופניים החשמליים פסיפיק (Pacific) הכריזה על החזרת אופניים משני דגמים בגלל תקלה ברתמה שמתחברת לסוללת הליתיום-יון. בעקבות שגיאה בתהליכי הייצור וההרכבה, חיבור שגוי של רתמה לסוללה עלול לגרום התחממות יתר או התלקחות. החברה הודיעה שהיא כבר קיבלה שלוש תלונות בנושא, ובאחד המקרים הסוללה נשרפה וגרמה כוויות מדרגה שנייה.

כ-1,700 אופניים חשמליים מהדגמים אסנד קבריו (Ascend Cabrillo) ומינרט (Minaret) נכללו בקריאת ההחזרה. המספרים הסדרתיים של האופניים הם R7583BPS ו-R7585BPS לדגם אסנד קבריו; R7586BPS לדגם מינרט. המספר מודפס על מדבקה שנמצאת על צינור הישיבה. בעלי האופניים יכולים להכניס את המספר הסידורי באתר האינטרנט של חברת פסיפיק (pacific-cycle.com) ולבדוק אם הקריאה רלוונטית לאופניים שלהם.

האופניים נמכרו דרך האתרים הרשמיים של החנויות באס פרו (Bass Pro Shops) וקבלאס (Cabelas) בארצות הברית בין ינואר לנובמבר 2023. מחירי האופניים נעו בין 1,400 ל-1,500 דולרים. אם הרוכשים רוצים לקבל החזר כספי, עליהם ליצור קשר עם החנות שבה נרכשו האופניים.

פסיפיק הוא מותג אופניים חשמליים וחלק מחברה שמחזיקה גם במותגים פופולריים בענף כגון שווין (Schwinn) ומונגוס (Mongoose). המשרד הראשי של החברה ממוקם במדיסון שבמדינת ויסקונסין בארצות הברית, עם נציגויות רשמיות בקנדה, בבריטניה ובסין.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן