מגה ולו
מדורים
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

אפליקציית קניון לאיתור אופניים

24/05/2023
זמן קריאה: 0.5 דק'

חברת האופניים קניון (Canyon) השיקה אפליקציה חדשה שמאפשרת להתחבר ללוויין דרך מודול GPS ולראות איפה האופניים האישיים נמצאים בכל רגע. בחברה טוענים שהאפליקציה מותאמת לכל סוגי האופניים שיוצרו משנת 2020 ואילך. דגמים מסוימים אינם תומכים בכל האופציות של התוכנה.

בשביל להפעיל את האפליקציה, בעלי אופניים של קניון צריכים להיכנס אליה עם הפרטים שהוזנו על ידם כאשר רכשו את האופניים. האפליקציה עובדת על מערכות הפעלה של אפל ואנדרואיד וזמינה להורדה מהחנויות הרשמיות.

התפקיד המרכזי של האפליקציה הוא לעקוב אחר האופניים בזמן אמת ולאתרם. מודול GPS עובד על חיבור 4G בדומה לתקשורת סלולרית. הוא שולח מידע על מיקום האופניים לשרתים של קניון, ואז אפשר לראות את מיקום הכלי על מסך הסמארטפון. אם האופניים הוזזו ממקומם, האפליקציה תשלח התראה מיידית.

לפי קניון, האפליקציה זמינה בחינם לשנה של שימוש. לאחר מכן יהיה מנוי חודשי שמחירו לא פורסם עדיין. אפליקציית קניון כוללת אפשרות של "מוסך דיגיטלי" שעוקב אחרי המצב הטכני של הכלי בכל רגע ומציג למשתמשים רשימה מלאה של חלקים ורכיבים מקוריים. אפשר לרכוש חלקי חילוף ואביזרים ישירות מהחנות הרשמית של המותג.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן