מגה ולו
מדורים
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

משקפי רכיבה שימנו

12/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת האביזרים והכלים לאופניים שימנו (Shimano) ידועה בהיותה אחת היצרניות המובילות של צירים מרכזיים, מערכות בלימה וחלקים טכניים המשמשים אופניים רבים ממגוון היצרנים בכל העולם. שימנו גם מספקת ציוד רכיבה נלווה באיכות יוקרתית. לאחרונה היא הציגה סדרה של משקפי הרכיבה טווין ספארק (Twin Spark) וטכניום (Technium). לשני הדגמים משקל מופחת בכמה גרמים, והם נעשו קצת יותר ידידותיים לסביבה.

שימנו טכניום הם משקפי רכיבה עם מסגרת מלאה שמיועדים לנוחות יומית בתנאי רכיבה משתנים - "על הכביש, במסלולי שטח וכל מה שבאמצע", כך החברה מתארת את המוצר. פתחי אוורור בחלק העליון אמורים למנוע ערפול של העדשות. משקפי טכניום זמינים עם שלושה סוגים של עדשת ריידסקייפ (Ridescape), שכל אחת מותאמת לסוג אחר של רכיבה. היצרן אומר, כי העדשות משפרות ראיית פרטים על הכביש או בשטח. הגרסאות לרוכבי הרים ולרוכבי שטח עוזרות להבדיל בין משטחים ותנאי קרקע - לראיית מכשולים והיערכות אליהם מהר, גם במהירות גבוהה במסלולי שטח מאתגרים. עדשה נקייה ושקופה שניתנת להחלפה מגיעה כאופציה סטנדרטית עם כל זוג משקפיים. המשקפיים יוצרו מ-45% חומרים המבוססים על כלים וחומרי גלם "בריאים לסביבה". המשקפיים זמינים במגוון צבעים, שוקלים 27 גרם בלבד ועולים 100 דולר. יש גם אופציית טכניום L - משקפיים דומים עם עיצוב של חצי מסגרת.

גם למשקפי הרכיבה טווין ספארק עיצוב עם מסגרת חלקית. הדגם פשוט וזול למדי, וזמין עם עדשה יומית אחת בלבד. למרות זאת שימנו מבטיחה שמשקפי השמש לרכיבה מספקים אותן תכונות ראייה צלולות ובעלי עדשה קלה כמו הדגמים היקרים. המשקפיים החדשים שוקלים 25.3 גרם בלבד, כמעט עשרה אחוז פחות מהדור הקודם של הדגם.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן