מגה ולו
מדורים
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

מתלה להובלת אופניים חשמליים

06/06/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

גרובליינר (Grooveliner) היא חברת אביזרים וציוד נלווה לאופניים שבסיסה בבריטניה. לאחרונה השיקה מתלה להובלת אופניים חשמליים על רכבים. המתלה החדש יכול להחזיק עד חמישה זוגות אופניים חשמליים או עד שישה אופניים רגילים, תלוי במשקל הכולל של כלי הרכיבה שמחוברים למערכת. בסך הכול המתלה יכול להחזיק עד 150 קילוגרמים של משקל. הוא פשוט מאוד להתקנה ולתחזוקה ואינו מצריך פירוק של האופניים בשביל לקבע אותם על המתלה. למתלה מערכת סיוע חשמלית (יש גם גרסה שעובדת על גז) שעוזרת להעלות את האופניים הכבדים על הרכב.

מתלי נשיאה לאופניים חשמליים נעשים יותר ויותר פופולריים בתחום, בד בבד עם עלייה בפופולריות של אופניים חשמליים בקרב רוכבים. ועדיין, רוב המתלים מוגבלים למדי מהבחינות סיבולת ומנגנון החיבור. לדוגמה, מתלה האופניים הפופולרי XLC ארמדה (XLC Armada Work) שהושק בשנה האחרונה או ת'ולה אפוס (Thule Epos) מאפשרים לחבר עד שלושה זוגות אופניים בלבד ובעלי מנגנוני העלאה וחיבור מסובכים.

אופניים חשמליים הם אופניים כבדים. הדבר גורם לפעמים לאנשים לוותר על הרעיון לקנות אותם או לקנות להם אביזרים ורכיבים מסוימים כגון מתלים לרכב. שימוש באופניים חשמליים ונסיעה איתם כחלק מכבודה בתוך הרכב או עליו, הם עסק לא ממש פרקטי. חברת גרובליינר מנסה לפתור את הסוגייה של אופניים כבדים מדי, ומציעה מתלה מסיבי שיוכל להחזיק משקלים מרשימים לעומת אביזרים מקבילים אחרים שזמינים היום בשוק.

אדריאן הווארד (Adrian Howard), מנכ"ל גרובליינר, אומר: "המטרה של המתלה החשמלי החדש של גרובליינר היא לספק לרוכבי אופניים ולחובבי פנאי בשטח כלי חדשני שעשוי לשנות את חוקי המשחק. המתלה החדש לא רק מפשט את ההובלה של אופניים אלא גם משפר את החוויה הכללית של המשתמש." האופניים מתחברים באמצעות מערכת שנתלית על ארכובה או וו גרירה אחורי. מבנה זה מתאים את מערכת המתלה למגוון רחב של מכוניות, בעיקרון לכל רכב שיש לו וו גרירה.

המתלה החדש של גרובליינר זמין לרכישה דרך האתר הרשמי של החברה תמורת 3,410 דולרים. נשמע לא זול, אך המחיר כולל הגעה של טכנאי שיתקין את המתלה על הרכב.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן