מגה ולו
מדורים
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

קסדת לימאר

10/06/2024
זמן קריאה: 1 דק'

לימאר (Limar), חברת אביזרים לאופניים ולרוכבים, משיקה קסדה חזקה חדשה, אטנה (Limar Etna), המיועדת בעיקר לרכיבות במסלולי שטח ובמסלולי הרים. היא קלה מאוד, כפי שהיצרן מבטיח: "הקסדה עד כדי כך נוחה, שאתם תשכחו שהיא על הראש שלכם."

לקסדה מנעול מגנטי מסוג פידלוק (Fidlock), פשוט מאוד ונגיש להפעלה, ואפשר לנעול ולפתוח אותו עם יד אחת בלבד. מערכת האוורור ופתחי האוויר ממוקמים באופן אסטרטגי, שמאפשר לזרמי אוויר לעבור דרך הקסדה בחופשיות. לקסדה שכבת הגנה מפני מכות ופגיעות חיצוניות. שכבה זו היא פיתוח מקורי של חברת MIPS, שמספקת את הטכנולוגיה המקורית שלה לקסדות ולאביזרי הגנה רבים ומגוונים.

האלמנט החדשני והבולט ביותר בקסדה הוא מערכת כיסוי ראש מקורית בטכנולוגיית פרוקסיר (Proxear). הטכנולוגיה מספקת הגנה נוספת לאוזני הרוכב. עם חלקי הקסדה שמכסים גם את האוזניים ואת צידי הראש, תרגישו מוגנים יותר מאי פעם.

הקסדה החדשה של לימאר זמינה לרכישה דרך האתר הרשמי של היצרן. אפשר לבחור בין כמה מידות ובין חמישה צבעים כדי שכל רוכב ימצא בדיוק את הסגנון שהוא אוהב. לימאר מבטיחים אחריות מקיפה לשנתיים.

קסדת אטנה החדשה היא חלק מסדרת הדגמים המתקדמת של לימאר. הסדרה מכוונת לרוכבים מכל הסוגים, הן מתחילים והן מנוסים. הקסדה מיוצרת עם מחשבה על רוכבים שמוכנים לחוויות חדשות בכביש ובשטח, ומספקת הגנה ובטיחות לראש ברמה הגבוהה ביותר.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן