מגה ולו
מדורים
ציוד ואביזרים
לעמוד קודם

רכיב GPS שומר על האופניים מגניבה

15/03/2023
זמן קריאה: 1 דק'

אנחנו מקווים שאף פעם לא גנבו לכם את האופניים, אבל אם זה קרה, אתם בטח זוכרים את התחושה. אתם חוזרים למקום שבו נעלתם את כלי הרכיבה, והופ - האופניים לא שם. הסיכוי להחזיר אותם קלוש. מיזם סניק (Snik) מציע אביזר קטן ושימושי שיפטור אותכם מהבעיה הזאת לתמיד. מדובר בצ'יפ קטן שמותקן על שלדת האופניים. כן, פשוט חתיכת פלסטיק קטנה שממוקמת בקדמת הצינור הראשי, והיא מספיקה בשביל לשמור על האופניים בכל עת.

המכשיר הקטן עובד בשיתוף פעולה מלא עם אפליקציה לסמארטפון (זמין למכשירים סלולריים של אפל ואנדרואיד). הרכיב עובד לפי שילוב טכנולוגי של GPS ובלוטות'. ברגע שהמערכת מזהה שהאופניים זזים ממקומם כשבעליהם לא בסביבה, היא שולחת התרעה למכשיר הסלולרי.

באמצעות האפליקציה אפשר גם להתחיל חיפושים אחר הכלי הגנוב באופן אינטראקטיבי. מתריעים באפליקציה שמרכזת את כל המשתמשים, כך שיוכלו לתת יד ולחפש את האופניים לפי הסימונים על המפה. ברגע שיש התראה על אופניים גנובים, הם יופיעו על המפה של הסביבה כנקודה אדומה. המכשיר גם חסכוני מאוד וצורך סוללה רק במצב פעיל, כלומר רק במקרה גניבה, כשהוא פועל כסימון אקטיבי של האופניים.

רכיב ה-GPS מותקן באופן פשוט מאוד. מספיק בורג אחד שיחבר אותו למוט ההיגוי או לצינור הראשי של האופניים. אל תשכחו לנעול אותו עם המפתח שבא בחבילה הבסיסית. המכשיר ננעל על האופניים ועמיד נגד פריצות וגניבות. אי אפשר לשבור או לעקור אותו אפילו עם פטיש.

לפרטים נוספים

 

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן