מגה לוגיסטיקה
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

דאק קריק טכנולוגיות: פרס ל-IAT Insurance

10/06/2024
זמן קריאה: 1.5 דק'

Duck Creek Technologies (דאק קריק טכנולוגיות), ספקית פתרונות חכמים המגדירה את עתיד ביטוחי הרכוש והנפגעים (P&C) ותעשיית הביטוח הכללי, מספקת הכרה ב-IAT Insurance Group ובשותפת השינוי האסטרטגי שלה, Coforge, עם הענקת פרס Standard of Excellence ללקוחות לשנת 2024 בכנס Formation '24 בדאלאס.

פרסי Standard of Excellence ללקוחות של Duck Creek מספקים הכרה בלקוחות שהשיגו את רמת המצוינות הגבוהה ביותר באמצעות הטמעת פתרונות Duck Creek שמדמיינים מחדש את עתיד הביטוח.

IAT Insurance Group, חברת ביטוח מתמחה מובילה המספקת פתרונות רכוש, פתרונות לנפגעים וערבות לשוקי נישה, זכתה בפרס Standard of Excellence ללקוחות בזכות המרה של שבעה מגזרים עסקיים מגוונים: אחריות כללית, רכוש, אחריות ניהולית, יתר, ביטוח ימי פנים-יבשתי ותחבורה מסחרית. העברת קווי המוצרים המרכזיים האלו למערכת של Duck Creek סייעה לייעל את הפעילות הפנימית בביטוחי הרכוש והתאונות ולשפר את חוויית המשתמש והגישה לנתונים ולאנליטיקה.

מאניש צ'וואלה (Manish Chawla), מנמ"ר IAT Insurance Group, אמר: "אנו מתכבדים לקבל את פרס Standard of Excellence. חזון ההמרה שלנו תואם באופן עמוק את העדיפויות העסקיות שלנו והמחויבות לשרת טוב יותר את הלקוחות שלנו. אנו מאמינים במינוף טכנולוגיה ליצירת פתרונות שלא רק עונים על ציפיות הלקוחות שלנו אלא אף עולים עליהן. מסע ההמרה הזה התאפשר באמצעות השותפות האסטרטגית שלנו עם Coforge. החזון המשותף שלנו סייע לנו להפוך את החזון שלנו למציאות, ומאפשר לנו לספק ערך עילאי ללקוחותינו."

כחלק מיוזמת ההמרה העסקית הגדולה והרב-שנתית בהיקף של מיליוני דולרים, IAT Insurance העבירה קווי עסקים מרובים אל Duck Creek Full Suite עם כיסוי ב-50 מדינות. מאמץ זה, עם תמיכה של Coforge, נועד לשלב מודרניזציה במערכות דור קודם, לשפר את יכולת ההתאמה לצרכים ולהבטיח עמידה ברגולציה במגוון מוצרי הביטוח של IAT.

ראג'יב באטרה (Rajeev Batra), סגן נשיא ביצועי לשוק הביטוח ב-Coforge, אמר: "כשותפת אספקה ​​ראשית של Duck Creek Technologies, עם יותר מ-1,000 חברות SME גלובליות המשתמשות במוצרי החברה, Coforge גאה להיות חלק ממסע השינוי של IAT Insurance Group. הסינרגיה של Coforge, IAT Insurance Group ו-Duck Creek Technologies מדגימה עבודת צוות ושיתוף פעולה ללא פגמים.

"זה כבוד גדול לקבל את פרס Standard of Excellence. ההתמקדות שלנו הייתה במינוף פתרונות חדשניים כדי להניע טרנספורמציה דיגיטלית ל-IAT Insurance Group. מאמצינו המשותפים הביאו למעבר מוצלח של יחידות עסקיות מרובות לפלטפורמה מודרנית, תוך שיפור המדרגיות והתאימות לתקנות."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן