מגה לוגיסטיקה
חדשות
חדשות מהעולם
לעמוד קודם

LogiMAT 2024: השקת פתרונות בני-קיימה

02/04/2024
זמן קריאה: 2 דק'

תערוכת LogiMAT 2024 הקרובה עומדת להיות אירוע מרכזי בתעשיית האינטרלוגיסטיקה העולמית. מציגים בינלאומיים אמורים לחשוף קו מרשים של יותר מ-100 מוצרים חדשים. הנושא של השנה, "עיצוב שינוי ביחד: קיימות - בינה מלאכותית - ארגונומיה", משקף את הדחף של התעשייה לחדשנות, תוך שימת דגש בתפקידים הקריטיים של קיימות, בינה מלאכותית ועיצוב ארגונומי בעיצוב עתיד האינטרלוגיסטיקה.

EUROEXPO Messe und Kongress - GmbH ממינכן, המארגנת מאחורי LogiMAT, מבטיחה חלון ראווה מלא בבכורות אירופיות ועולמיות בלעדיות. מנהל התערוכה מיכאל רוחטי מדגיש את האירוע כעדות לכושר ההמצאה של הענף ולמשמעותו כפלטפורמה מרכזית להצגת התקדמות בפתרונות תוך-לוגיסטיים ברחבי העולם.

בין ההקדמות הבולטות נמצא קובוט נייד אוטונומי חדשני שנועד לחקות את היכולות האנושיות במסגרות תעשייתיות, אך עם יכולת מטען וטווח הגעה משופרים. קובוט זה מייצג רק אחד מחידושי הרובוטיקה הרבים שיוצגו לראשונה כדי לתת מענה לצרכים המגוונים של מגזרים כגון תחבורה, ייצור בקנה מידה גדול ומסחר אלקטרוני.

המבקרים באולם 1 יכולים לצפות להתקדמות במערכות אחסון אנכיות, בכלל זה רובוטים חדשים המופעלים על ידי סוללות ליתיום-טיטניום-אוקסיד, המותאמות לענקיות מסחר אלקטרוני. באולם 5 יוצגו רובוטים אוטונומיים המסוגלים לנווט במערכות מסילה מורכבות ולהשלים טכנולוגיות מסועים עיליים.

באולם 6 תהיה הבכורה העולמית של רובוט פלטפורמה ניידת בכל כיוון, מונחה על ידי תוכנת ניהול צי מבוססת בינה מלאכותית. באולם 7 תוצג תחנת הרמה חדשה למסועים עיליים חשמליים קלים ולמנופי חבל תיל בעיצוב חדש, הכוללת קונסטרוקציות סינתטיות אלטרנטיביות המבטיחות משקל קל יותר ב-90% לעומת הדגמים המסורתיים. הדבר מלמד על מחויבות לארגונומיה מיטבית ובטיחות במקום העבודה.

LogiMAT 2024 מתמקדת גם בשיפור הבטיחות והיעילות של הנהג. אולמות 9 ו-10 מציגים חבילה מקיפה של מערכות סיוע מתקדמות למפעילי מלגזות. מערכות אלו שואפות לשפר את הארגונומיה ולהפחית את הסכנות במקום העבודה. הדבר מלמד על התקדמות בהבטחת בטיחות המפעיל.

היריד עוסק לא רק במכונות כבדות. הוא גם מאמץ את הטרנספורמציה הדיגיטלית של התעשייה. יוצגו חידושים בטכנולוגיית הדפסה וסריקה של ברקוד, וכן פתרונות חדשים ליעילות המכל והאריזה, ממכלי ערימה ועד לאטם קופסאות אוטומטי, שדוחף את המעטפת באופטימיזציה לוגיסטית.

בתחום ניידות המחסנים, LogiMAT 2024 מדגישה את הרבגוניות והתועלת של רובוטים ניידים אוטומטיים (AMR), עם מציגים המדגימים את החידושים האחרונים בטכנולוגיית AGV ופלטפורמות מלגזות. חידושים אלה מציגים את המעבר של התעשייה לאוטומציה ובינה מלאכותית, ומבטיחים רמות חדשות של יעילות והתאמה בפעולות תוך-לוגיסטיות.

אירוע LogiMAT 2024 אמור להציע הצצה לעתיד התעשייה האינטרלוגיסטית, שבה מתכנסים קיימות, בינה מלאכותית ועיצוב ארגונומי כדי להניע חדשנות. יוצג בה מגוון רחב של מוצרים ופתרונות חדשים לאנשי מקצוע בתעשייה.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן