מגה לוגיסטיקה
חדשות
חדשות מקומיות
לעמוד קודם

Jutomate: שותף עסקי של SAP ישראל

10/06/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת SAP ישראל, מהמובילות בפיתוח יישומים ארגוניים, מינתה את Jutomate לשותף עסקי לתחום SAP Business Technology Platform (SAP BTP). האחרונה תסייע ללקוחות SAP לאמץ חדשנות וליישם את הפלטפורמה העסקית-טכנולוגית SAP BTP באופן מוצלח ובעל ערך לפעילות העסקית.

חברת Jutomate נוסדה בשנת 2019 ומעסיקה כיום כ-20 עובדים. החברה מספקת שירותים ופתרונות בתחום הדאטה וה-AI מקצה לקצה כדי לקבל תובנות עסקיות טובות יותר תוך שימוש בכל המתודולוגיות הרלוונטיות בהתאם לצרכי הלקוח. ל-Jutomate ידע ייחודי בתחום הדאטה הודות למגוון לקוחותיה, לטכנולוגיות שהחברה מיישמת ולבעיות שפתרה במרוצת השנים. לחברה לקוחות במגזרי התעשייה בישראל, מחברות קטנות ועד ארגונים גדולים, בהם חברות רפואה, פארמה, סטארטאפים בתחום הסייבר, איקומרס, פינטק, בנקים וממשלה.

הפלטפורמה העסקית-טכנולוגית SAP Business Technology Platform היא פלטפורמת ענן רבת עוצמה, המאפשרת לארגונים ליצור, להפעיל ולנהל פתרונות עסקיים באופן חדשני ואפקטיבי. היא כוללת מגוון רחב של יכולות כגון ניתוח ופיתוח יישומים, ניהול תהליכים עסקיים, ניהול דאטה ואינטגרציה.

אומיד והדטי, מייסד וסמנכ"ל טכנולוגיות ראשי ב-Jutomate, אמר: "ארגון שאינו שוקל להפוך את עצמו למונע על ידי נתונים, לא ישרוד. ארגונים אוספים מידע רב, והחוכמה היא לדעת להשתמש בו כדי לקבל החלטות עסקיות, להפחית עלויות ועוד. המינוי לשותף עסקי של SAP יאפשר לנו לסייע לארגונים להפיק את הערך המרבי מהנתונים שלהם באמצעות שימוש בכלים שמספקת פלטפורמת SAP BTP. היתרון המובהק של SAP BTP הוא שהכול נמצא תחת קורת גג אחת - שירותי דאטה, BI, AI ועוד. לא צריך להשתמש בכלים נוספים. הדבר מפשט ומייעל את העבודה."

שרון בן ארי, מנהלת שותפים ב-SAP ישראל, אמרה: "אנחנו שמחים לצרף את Jutomate למעגל השותפים של SAP ישראל, המתמחים בפלטפורמה העסקית-טכנולוגית SAP BTP. השותפות עם Jutomate תסייע ל-SAP ליישם את הפתרונות החדשניים של החברה בעולמות הדאטה וה-AI בקרב לקוחות בכל מגזרי התעשייה."

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן