מגה לוגיסטיקה
חדשות
מלגזות ועבודה בגובה
לעמוד קודם

Hyster מרחיבה את מערך מלגזות הליתיום-יון שלה

08/02/2024
זמן קריאה: 1 דק'

חברת Hyster הרחיבה את מגוון מלגזות הליתיום-יון המשולבות שלה עם הצגת שני דגמים חדשים: J32-40UTTL על שלושה גלגלים ו-J30-70UTL עם ארבעה גלגלים. מלגזות אלו מגיעות מצוידות בסוללות ליתיום-יון שהותקנו במפעל, ובעלות אפשרות בת-קיימה ויעילה יותר למגוון יישומים, כולל תעשיות כגון כימיקלים ופלסטיק, לוגיסטיקה של צד שלישי והובלות, שבהן החשמול נעשה חיוני יותר ויותר.

תכונות עיקריות של דגמים J32-40UTTL ו-J30-70UTL:

סוללת ליתיום-יון: שני הדגמים מופעלים על ידי סוללות ליתיום-יון שהותקנו במפעל ובעלות יתרונות רבים כגון אפס פליטת צנרת, זמני טעינה מהירים, אספקת חשמל עקבית ואפס תחזוקה של הסוללה.

טווחי קיבולת: לדגם J32-40UTTL יש טווח קיבולת של 3,200 עד 4,000 פאונד, ודגם J30-70UTL מכסה 3,000 עד 7,000 פאונד ומספק מגוון צרכים של טיפול בחומרים.

נגישות לחשמל: טכנולוגיית הליתיום-יון נגישה למגוון רחב של יישומים ותורמת ליעדי קיימות וליעדי פרודוקטיביות בתעשיות.

טעינה מהירה: סוללת הליתיום-יון יכולה להיטען במלואה תוך כשעתיים וחצי, ותכונת טעינת ההזדמנות מאפשרת למשאיות לפעול רוב היום.

נוחות המפעיל: תכונות ארגונומיות, כולל גובה צעד נמוך, גלגל הגה קטן ומתכוונן ותורן לנוף רחב תורמות לשיפור של הראות ונוחות המפעיל.

ג'יימס נילסון, מנהל מוצר עסקי בכיר ל-Motive Power וחשמול בחברת Hyster, ציין כי שוק המלגזות המאוזנות חווה מעבר ממשי להנעה חשמלית, המשקף את הדגש הגובר בחשמול ובקיימות בתעשיות למיניהן, בכלל זה טיפול בחומרים. הצגת דגמי UT החדשים שואפת לספק ערך תחרותי, והדבר הופך את טכנולוגיית הליתיום-יון לנגישה יותר למגוון רחב יותר של יישומים ללא מגבלות אחריות מורכבות או תמיכה.

Hyster לא רק מציעה את המלגזות אלא גם מספקת שירות ואחריות, מצבר ומטען, ובכך מבטיחה תמיכה מקיפה. עם טכנולוגיית ליתיום-יון המתקדמת והתכונות הידידותיות למשתמש, דגמים אלו תורמים למעבר למלגזות חשמליות בתעשיית טיפול בחומרים.

 

לפרטים נוספים

 

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן