מגה לוגיסטיקה
מדורים
רובוטיקה
לעמוד קודם

רובוטים ניידים אוטונומיים של LG

31/03/2024
זמן קריאה: 2 דק'

LG Business Solutions ארה"ב עומדת להיכנס לשוק האחסנה והלוגיסטיקה בארה"ב עם השקת רובוטים ניידים אוטונומיים שלה (AMRs) בתערוכת MODEX באטלנטה. מהלך זה מגיע לאחר גיחה מוצלחת של החברה לשוק טעינת הרכב החשמלי (EV) בארה"ב, שהדגישה את הציר האסטרטגי של LG לקראת הפיכתה לספקית מובילה של פתרונות חכמים בתעשיות.

החברה נכנסת לתחום האחסנה על ידי משפחת הרובוטים החדשנית CLOi CarryBot שלה, אשר הוצגו לראשונה לשווקים באסיה בשנת 2022. מדובר בשני דגמים: ל-CLOi CarryBot מדפים הניתנים להתאמה אישית כדי להתאים גדלי אריזה, ו-Rolltainer Type CLOi CarryBot מיועד לאריזות גדולות יותר עם פלטפורמת מדפים על גלגלים. AMRs אלה נועדו לא רק לשפר את היעילות התפעולית במחסנים באמצעות הובלה אוטומטית וטיפול בחומרים, אלא גם לייעל תהליכים לוגיסטיים באמצעות יכולות הניווט המתקדמות שלהם.

ל-CLOi CarryBots צגי מסך מגע LCD, חיי סוללה מרשימים של 18 שעות וקישוריות Wi-Fi. הם משלבים חיישני זמן טיסה, מצלמות, מגנטים וטכנולוגיית לידר לניווט מדויק בתוך סביבות מחסן מורכבות. רובוטים אלו משולבים עם מערכות בקרת חומרים לביצוע אופטימיזציה של פעולות איסוף, מערכות ניהול צי לתיאום AMR מרובים ומערכות ניהול רובוטים לניטור מצב AMR וניתוח נתוני פרודוקטיביות.

טום בינגהאם, מנהל בכיר של LG Business Solutions ארה"ב, הדגיש את הרקורד המוכח של רובוטי CLOi של LG בתעשיות, ואת יכולתם לטפל בחוסר יעילות במחסן על ידי הבטחת תנועות בזמן ופעולה עקבית ואמינה. טכנולוגיה זו מאפשרת לעובדים להישאר ממוקדים באזורים המיועדים להם, וכך להגביר את הפרודוקטיביות הכוללת.

טכנולוגיית G5 הפרטית של LG היא פתרון קישוריות קריטי לתפעול חלק של ה-AMR שלה. רשת G5 הפרטית מבטיחה שטכנולוגיות רובוטיות אלו ישיגו ביצועי שיא על ידי אספקת חיבורי רשת חזקים ויציבים, החיוניים לדרישות של פעולות אחסנה ולוגיסטיקה מודרניות.

ההתרחבות של LG לשוק האמריקני היא חלק מהפיכתה הרחבה לחברת פתרונות חכמים - חזון שהודגש בהשקה האחרונה של החברה של מיתקן הייצור הראשון של עמדת הטעינה EV בפורט וורת' שבטקסס. פיתוח זה זכה לשבחים מגורמים מקומיים, כולל ראש העיר מאטי פרקר, והדגיש את המחויבות של LG לחדשנות ואת השפעתה החיובית על הקהילה. המפעל של פורט וורת' אמור לייצר מטעני EV ברמה 2 וברמה 3, וכך לבסס עוד יותר את הנוכחות של LG בנוף הטכנולוגיה החכמה המתפתחת במהירות.

LG Business Solutions ארה"ב ממשיכה להציג טכנולוגיות מתקדמות במגזרים למיניהם, והשקת הרובוטים הניידים האוטונומיים לאחסנה ב-MODEX היא התקדמות מרכזית בשיפור היעילות והפרודוקטיביות בתעשיית הלוגיסטיקה. הדבר מוכיח את מסירותה של החברה להוביל את המשימה בתחום פתרונות טכנולוגיים חכמים.

 

LG Business Solutions USA

תגובות
הוספת תגובה
הוספת תגובה
 
כותרת
תוכן